Arnold Schwarzenegger zaszczepił się przeciwko COVID-19! Jako Terminator zachęca innych

2021-01-21 19:04 es
Arnold Schwarzenegger
Autor: DECA/Backgrid/East News

Arnold Schwarzenegger właśnie zaszczepił się przeciwko COVID-19. Udostępnił wideo z zabiegu i namawia wszystkich, by ruszyli jego śladem. A gdy Terminator zaprasza, nawet antyszczepionkowcy zmiękną!

Od ponad roku koronawirus terroryzuje świat. Zabójcza pandemia zmieniła nie do poznania świat, w którym żyjemy. Najpierw musieliśmy zamknąć się w domach na wiele tygodni. Później miał być powrót do normalności, ale na to jeszcze musimy poczekać.

Zmiany związane z pandemią dotknęły nawet tych najsławniejszych i najbogatszych. Chorowali, zupełnie jak zwykli śmiertelnicy, bez względu na stan konta czy ilość Oscarów na półce.

Na szczęście zaczęły się szczepienia przeciwko COVID-19. Swoją dawkę przyjął Arnold Schwarzenegger. I kultowym tekstem z Terminatora zachęca do tego innych!

ESKA XD #014

Arnold Schwarzenegger zaszczepił się przeciwko COVID-19

We wtorek hrabstwo Los Angeles ogłosiło, że jego mieszkańcy, którzy mają powyżej 65 lat, mogą zarejestrować się na terminy szczepień przeciwko COVID-19. Już dzień później najsławniejszy 73-latek stał w kolejce samochodowej po swoją dawkę.

Aktor i były gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger zaszczepił się przeciwko COVID-19. Na Twitterze udostępnił wideo z tej chwili.

W porządku, właśnie dostałem swoją szczepionkę i poleciłbym ją każdemu i każdemu. Chodź ze mną, jeśli chcesz żyć.

Powiedział Arnold Schwarzenegger.

To drugie zdanie to oczywiście kultowy tekst z filmu Terminator 2: Dzień Sądu.

Namówił Was?

NAJNOWSZE