Cardi B trzyma formę także w ciąży. TO nagranie zachwyciło fanów!

2021-07-21 14:00 AM
Cardi B
Autor: Rex Features/East News

Cardi B i jej mąż Offset, spodziewają się drugiego dziecka. Cardi B jest osobą bardzo żywiołową i nie ma zamiaru zwalniać tempa. Raperka ze względu na ciążę nie chce również zmieniać swojego stylu. Nie tylko, gdy spodziewała się pierwszego dziecka, ale także teraz udowadnia, że ciąża to nie choroba!

Cardi B jest w drugiej ciąży. Znana z ogromnego dystansu do siebie i dużej dozy pewności siebie raperka, niedawno ogłosiła światu radosną nowinę. Dla Cardi B ciąża w żaden sposób jej nie ogranicza i raperka nie ma zamiaru na ten czas się zmieniać. Robi to co robiła, czyli momentami wzbudza niemałe kontrowersje.

Na Instagramie Cardi B pojawił się filmik, na którym gwiazda rapuje, jednocześnie przyciągając uwagę swoimi stylizacjami. Na klipie artystka początkowo ubrana jest w prześwitującą, zieloną bluzkę, później wykonując seksowne ruchy, prezentuje się w skąpym, czarnym bikini. Uwidaczniając spory już ciążowy brzuch, Cardi B zachwyciła fanów, którzy w komentarzach zostawiali mnóstwo emotek odzwierciedlających serce bądź ogień.

Cardi B zaprezentowała się nie tylko w skąpych strojach, ale także w pełnym makijażu i kolorowych włosach. Raperka nieustannie przypomina, że będąc w ciąży, nie trzeba rezygnować z dotychczasowego życia!

Myślicie, że po urodzeniu drugiego dziecka coś się u niej zmieni?

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE