Miley Cyrus ugniata maskę auta ojca. "Nie wiem, za co bardziej się wkurzy"

2021-07-21 10:21 mm
Miley Cyrus
Autor: splash / SplashNews.com/East News

Miley Cyrus znów zaszalała. Piosenkarka pokazała na Instagramie zdjęcia, do których pozowała na masce samochodu swojego ojca. Gwiazda ubrała t-shirt z kontrowersyjnym tekstem i zastanawia się co bardziej wkurzy jej tatę: wgnieciona maska czy słowa na koszulce...

Miley Cyrus od samego początku dorosłej kariery stara się prowokować widzów i chyba wszyscy już tak bardzo się do tego przyzwyczailiśmy, że bardziej szokują nas te posty, w których Miley jest grzeczna i poukładana ;) Do szaleństw córki na pewno już dawno przywykli także jej rodzice. Ale czy na pewno tolerują WSZYSTKO, co robi? 

Miley Cyrus postanowiła przetestować wytrzymałość i próg tolerancji własnego ojca. Na Instagramie artystki pojawiła się seria zdjęć, na których Miley pozuje w koszulce z bardzo prowokującymi tekstami. Co gorsze, gwiazda pozuje do zdjęć... na masce auta swojego taty!

NIE WIEM co bardziej wkurzy @billyraycyrus! Ja w koszulce mówiącej “I ❤️ Dick” (kocham wacka) czy ja turlająca się po jego ciężarówce w szpilkach od @gucci! 

- pisze przy swoich najnowszych fotkach Miley Cyrus, zachęcając jednocześnie do zakupu firmowanej przez siebie koszulki z hasłem "Miley made me gay".

Jak na razie ojciec gwiazdy nie skomentował jej wybryku. Może wciąż jest w szoku? XD

Swój komentarz zamieściła za to Brandi Cyrus.

LOL tylko nie Nissan!

- napisała siostra Miley, sugerując najwyraźniej, że to ulubione auto ich ojca...

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 16.07.2021
NAJNOWSZE