Cardi B też trafi za kratki? Zamiast przyjść do sądu... TWERKOWAŁA NAGO!

2018-12-04 15:02

Cardi B to kolejna gwiazda, która ma problemy z prawem. Unikanie rozpraw tylko pogarsza sytuację. Powód, dla którego Cardi B olała sąd, może Was zwalić z nóg... Raperka w tym czasie paradowała nago na jachcie!

Kartoteka policyjna Cardi B mogłaby posłużyć za scenariusz do serialu kryminalnego... Przez swój, delikatnie mówiąc, wybuchowy charakter raperka ma w sądzie sprawę za sprawą.

>> Rzucanie butem to u Cardi B standardowy numer! Przed Nicki Minaj oberwała Asia

Jednak Cardi B jest zbyt zajęta, by przejmować się tak prozaicznymi sprawami, jak rozprawy w sądzie!

Cardi B trafi za kratki?

W poniedziałek Cardi B nie stawiła się w sądzie. To już nie pierwszy raz, gdy raperka olewa rozprawę. Tym razem sędzia stracił cierpliwość. Cardi B zostanie aresztowana, jeśli nie pojawi się na kolejnej rozprawie.

>> Nowa płyta Tekashi69 jest hitem! Jemu grozi dożywocie

Za co Cardi B ma sprawę w sądzie?

Nasze umiejętności matematyczne są zbyt ograniczone, by doliczyć się, ile spraw aktualnie ma na koncie Cardi B... Raperka co rusz rozkręca jakiś konflikt. Wczorajsza rozprawa dotyczyła sytuacji z sierpnia. Wówczas Cardi B została oskarżona o napaść. Miała zlecić swoim ludziom pobicie dwóch barmanów. Kiedy Jade i Baddie Gi oskarżyli o to raperkę, Cardi B miała się na nich rzucić z pięściami...

Cardi B nie poszła do sądu, bo twerkowała nago

Żeby nie stawić się na rozprawie trzeba mieć poważny powód. Otóż Cardi B nie przyszła do sądu, bo paradowała naga na jachcie. Umalowana przypominała tygrysa, sprawiła sobie nawet odpowiednio długie pazury... Jednak nie myślcie, że był to rozrywkowy wypad. Nie, nie... Cardi B kręciła teledysk!

>> Tekashi69 jest skończony? Dożywocie wisi w powietrzu, a długi są coraz większe!

Wysoki sąd przyjmie takie usprawiedliwienie? Może nagie zdjęcia Cardi B go przekonają? ;)

NAJNOWSZE