Cardi B pomaga pracownikom medycznym! Przesłała im... wegańskie napoje!

2020-04-03 21:03 nk
Cardi B i Offset na pre-Grammy 2020
Autor: GREGG DEGUIRE/Getty AFP/East News

Cardi B sama ma za sobą wizytę na pogotowiu. Raperka, która wielokrotnie podkreślała swoją obawę przed koronawirusem, postanowiła wesprzeć dzielnych lekarzy, pielęgniarki i obsługę karetek z Noego Jorku, wysyłając aż 20 tysięcy butelek specyfiku witaminowego dla wegan!

Cardi B to jedna z gwiazd, które najgłośniej mówią o swoim strachu przed koronawirusem. Raperka nie kryje się z tym, że myśl o zarażeniu się chorobą covid-19 przyprawia ją o dreszcze. Dlatego z wielkim zaangażowaniem przestrzega profilaktycznej kwarantanny domowej i namawia do tego samego swoich fanów za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Cardi B pomaga lekarzom

Cardi B miała okazję z bliska przyjrzeć się ostatnio ciężkiej pracy lekarzy i pracowników pogotowia w dobie pandemii koronawirusa. Raperka trafiła na oddział ratunkowy w związku z poważnymi problemami żołądkowymi, jakich doświadczała przez kilka dni.

Choć problemy żołądkowe bywają symptomem choroby koronawirusowej, wygląda na to, że u Cardi B to był fałszywy alarm, bo artystka wróciła już do swojej rodziny.

Jak podaje amerykański serwis TMZ, Cardi wsparła służbę zdrowia ze swojego rodzinnego Nowego Jorku i okolic. Gwiazda rozesłała do szpitali aż 20 tysięcy butelek wegańskiego napoju proteinowego OWYN. Ten roślinny płyn to szybki sposób na zastąpienie posiłku, kiedy na zjedzenie czegoś pożywnego nie ma czasu. A to jedna z większych niedogodności, z jakimi borykają się teraz zapracowani medycy...

Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE