Cardi B wylądowała na pogotowiu! Co jej jest? Jak się czuje? SZCZEGÓŁY!

2020-04-02 18:36 nk
Cardi B
Autor: AM / SplashNews.com/East News

Cardi B opublikowała na Instagramie niepokojący wpis ze zdjęciem ze szpitalnego łóżka! Gwiazda opisała objawy, które mogą (choć nie muszą) oznaczać, iż zaraziła się koronawirusem! Fani martwią się o artystkę. Co jej się stało? Sprawdźcie szczegóły!

Fani Cardi B martwią się o swoją idolkę po tym, jak gwiazda pokazała w sieci zdjęcie ze szpitalnego łóżka! Fotkę szybko usunęła, jednak niepokój pozostał. Raperka przyznała bowiem, że ma pewne dolegliwości, które mogą wskazywać na zakażenie koronawirusem. I nie, to nie był głupi żart na prima aprilis...

Cardi B z KORONAWIRUSEM?!

Nie jest tajemnicą, że Cardi B bardzo boi się zakażenia koronawirusem. Filmik, ukazujący panikę raperki, przerażonej pandemią, stał się hitem sieci i inspiracją do stworzenia piosenek!

To byłby naprawdę smutny zbieg okoliczności, gdyby Cardi B zaraziła się koronawirusem, podczas gdy cały świat wie, jak bardzo się tego bała. Czy to właśnie covid-19 jest przyczyną jej złego samopoczucia.

Cardi B opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać jej dłoń ze szpitalną opaską na nadgarstku. Na opasce widnieje data przyjęcia pacjentki na oddział: 31 marca 2020 (więc trudno tu mówić o żarcie na prima aprilis), a także wiek Cardi: 27 lat.

Hotplota dla Super Raport: Justin Bieber bez koszulki, a Emily Ratajkowski nago na balkonie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szczerze, ponieważ przez ostatnie cztery dni miałam naprawdę poważne problemy żołądkowe, pojechałam wczoraj w nocy na pogotowie i czuję się znacznie lepiej. Mam nadzieję, że jutro nie będę czuła już bólu.

- napisała gwiazda.

Post szybko zniknął z jej profilu, ale zdążył mocno zaniepokoić fanów - w końcu rozstrój żołądka bywa jednym z objawów zakażenia koronawirusem!

Choć Cardi B więcej nie skomentowała swojego stanu zdrowia i nie odniosła się do podejrzeń fanów co do koronawirusa, wygląda na to, że jednak już wszystko u niej ok. Gwiazda publikuje bowiem zabawne posty - jak ten ostatni z kaczorem Donaldem, na którym widnieje napis: "Kiedy jesteś głodny, ale wszystko, co masz w domu do jedzenia, wymaga gotowania".

Nastrój dokładnie k***a teraz

- podpisała mem raperka.

Apetyt dopisuje, więc mamy nadzieję, że z Cardi B jest wszystko ok!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Mood right fuckin now 😒 Post udostępniony przez Cardi B (@iamcardib)
NAJNOWSZE