Cardi B korzysta z życia singielki. "Mogę się umówić z kimkolwiek zechcę"

2020-09-25 20:05 es
Cardi B
Autor: Xavier Collin/Image Press Agency/Splash News / SplashNews.com/Ea

Wygląda na to, że tym razem Cardi B i Offset rozstają się na dobre. Gwiazda skomentowała swój rozwód i podkreśliła, że jest szczęśliwa jako singielka. Ciekawe, jak długo pozostanie solo... Cardi B chwali się, że jej skrzynka zapełniona jest zaproszeniami na randki.

Offset i Cardi B tworzyli wybuchową mieszankę. Ostro razem imprezowali, chodzili wspólnie do barów ze striptizem i nieźle szaleli. Para nieco się uspokoiła, gdy na świat przyszła ich córka - Kulture Kiari.

Nie raz i nie dwa plotkowano o tym, że Offset zdradza Cardi B. Najwyraźniej gwiazda uznała, że dość ma takiego traktowania. 3 lata po ślubie Cardi B złożyła dokumenty rozwodowe.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Cardi B korzysta z życia singielki

Jeśli ktoś myśli, że Cardi B wypłakuje oczy po Offsecie, jest w błędzie. Gwiazda opowiedziała o rozstaniu w serwisie OnlyFans. Wyraźnie zaznaczyła, że rozwód był jej decyzją. Teraz Cardi B korzysta z życia singielki.

Mogłabym umawiać się z każdym mężczyzną, jakiego chcę… moje DM są pełne

Opowiadała Cardi B.

Jednocześnie gwiazda stwierdziła, że na razie nie zamierza się rozpraszać facetami. Chce się maksymalnie skoncentrować na biznesie i córce.

NAJNOWSZE