Cardi B jednak bała się zdrad Offseta! Czuła, że znów to zrobi

2020-09-25 13:51 kp
Cardi B i Offset
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Burzliwy związek Cardi B i Offseta oficjalnie dobiega końca. Gdy raperka w połowie września złożyła do sądu pozew o rozwód, świat zaczął spekulować na temat powodów rozstania pary - kolejna zdrada? Dziecko z inną? Sama Cardi B woli nie komentować swojego rozstania, jednak nikt nie ma wątpliwości, że musiało tu zawinić upodobanie jej męża do innych kobiet...

Trwałe i udane związki w świecie showbiznesu to prawdziwa rzadkość. A gdy mamy do czynienia z tak wybuchowymi osobowościami, jakimi są Cardi B i Offset, możemy się spodziewać, że relacja będzie burzliwa i zakończy się katastrofą! Cały związek Cardi B i Offseta upłynął zresztą pod znakiem kolejnych skandali i oskarżeń. Sytuacji nie poprawiło na długo nawet pojawienie się córki pary.

W połowie września Cardi B złożyła pozew o rozwód, chcąc zakończyć swoje trwające od 2017 roku małżeństwo z Offsetem. Wśród plotek na temat możliwych przyczyn rozstania pary szybko pojawiła się ta, zgodnie z którą raper ma spodziewać się dziecka z inną - Cardi zdążyła zaprzeczyć tym doniesieniom, jednak nie ukrywa, że nie ma zaufania do męża.

>> Cardi B i Offset się rozwodzą! Pamiętacie, jak zaczął się ten burzliwy związek?

Cardi B już nie ufa Offsetowi

Cardi B doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie trwania jej związku z Offsetem raper nie stronił od kobiecego towarzystwa czy seks imprez - amerykańskie media zresztą nieraz rozpisywały się o jego zdradach. W końcu Cardi B podjęła ostateczną decyzję, by nie być zdradzoną po raz kolejny...

Nie czekam, aż on mnie zdradzi po raz kolejny. Nie czekam na kolejną kontrowersję, w którą jest wplątany. Zdecydowałam, że odchodzę. Gdybym chciała zostać, mogłabym to zrobić. Ale zdecydowałam, że odejdę.

- powiedziała raperka na swoim profilu na OnlyFans.

Mądra decyzja?

ESKA XD #003
NAJNOWSZE