Offset będzie miał dziecko z inną kobietą? Cardi B komentuje powód rozwodu

2020-09-21 16:02 es
Cardi B i Offset
Autor: Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Związek Cardi B i Offseta od początku był wybuchowy. Mimo doniesień o kolejnych zdradach para całowała się na ścinakach. Teraz się to zmieniło. W czasie, gdy wszystko wydawało się układać dobrze - Cardi B złożyła papiery rozwodowe. Mówi się, że Offset będzie miał dziecko z inną kobietą.

niemal od początku związku Cardi B i Offseta towarzyszyły im przykre plotki. Jeśli im wierzyć, członek Migos ma poważne problemy z wiernością. Kilkukrotnie wybuchał głośny skandal z udziałem jego i tajemniczych kochanek. Przez kilka lat Cardi B sprawiała wrażenie, jakby się tym nie przejmowała.

W ostatnich miesiącach wyglądało na to, że między Cardi B a Offsetem jest lepiej niż kiedykolwiek. Aż w końcu... Cardi B złożyła dokumenty rozwodowe.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Cardi B o kolejnym dziecku Offseta

Opinia publiczna szybko doszła do wniosku, że rozwód Cardi B i Offseta musi być spowodowany jego niewiernością. Pojawiły się plotki, jakoby Offset oczekiwał narodzin dziecka z inną kobietą.

Na swoim instastories Cardi B postanowiła odnieść się do tych informacji.

Rozwodzimy się nie przez to co się wydarzyło wcześniej, nie chodzi o zdrady. Widzę, jak ludzie mówią:„ Och, on ma dziecko w drodze ”. To całe pieprzone, kompletne kłamstwo

Mówiła Cardi B.

Gwiazda podziękowała także fanom za troskę. Jednocześnie poinformowała, że jej nie potrzebuje. Cardi B ma się dobrze i tym razem nie uroniła przez Offseta ani jednej łzy. Trzymamy kciuki, żeby tak już było zawsze!

NAJNOWSZE