Cara Delevingne zrobiła imprezę po rozstaniu z Ashley Benson! Złamała zasady kwarantanny

2020-05-09 17:00 kp
Cara Delevingne
Autor: Rex Features/East News

Cara Delevingne bardzo cieszy się z odzyskanej wolności po rozstaniu z Ashley Benson i wyraźnie nie ma ochoty tego ukrywać. Jak donoszą zagraniczne media, modelka uczciła zakończenie swojego związku imprezą nad basenem, na którą wpadły jej słynne przyjaciółki. Co w tym złego? Otóż w Los Angeles wciąż trwa kwarantanna i spotykanie się z osobami spoza własnego domu jest bardzo niewskazane.

Jak donosiliśmy w tym tygodniu na Hotplota.pl, Cara Delevingne i Ashley Benson nie są już razem. Zgodnie z informacjami amerykańskich tabloidów modelka i aktorka zerwały ze sobą jeszcze przed zarządzeniem w Stanach Zjednoczonych kwarantanny i izolację spędzają osobno. Nie oznacza to jednak, że Cara Delevingne jest osamotniona.

Okazuje się, że rozstanie z Ashley Benson stało się dla Cary Delevingne doskonałą okazją do świętowania. Jak donosi E! News, modelka wyprawiła w swoim domu w Los Angeles imprezę, na którą zaprosiła swoje słynne koleżanki. A co z izolacją? Cóż...

Cara Delevingne łamie zasady kwarantanny

Zgodnie z informacjami E! News na imprezie nad basenem u Cary Delevingne pojawili się m.in. Margaret Qualley, Cole Sprouse i KJ Apa. Wszyscy bawili się w basenie, grali w gry i raczyli się przekąskami, które przyniosła była dziewczyna Pete Davidsona.

Jak ma się to do trwającej w Los Angeles kwarantanny? Z powodu pandemii koronawirusa Amerykanie wciąż proszeni są o to, by pozostawać w swoich domach i spędzać czas jedynie w najbliższym gronie domowników. Najwyraźniej jednak Cara Delevingne i jej znajomi nie boją się zarażenia.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#StayHome #StayHome #StayHome Post udostępniony przez Cara Delevingne (@caradelevingne)
NAJNOWSZE