Cara Delevingne odpowiada na show Justina Biebera i Jamesa Cordena! Wciąż mu nie wybaczyła!

2020-02-21 20:26 kp
Cara Delevingne
Autor: Rex Features/East News

Wszystko wskazuje na to, że Cara Delevingne nie jest zadowolona trzecim, ostatnim miejscem, jakie Jus dał jej w ostatnim rankingu ulubionych przyjaciółek jego żony, jaki musiał zrobić podczas ostatniej wizyty u Jamesa Cordena. Modelka ostro odpowiedziała na swoim Instagramie na jego ostatnie słowa. Nadal są skonfliktowani?

Justin Bieber przy okazji promocji swojej nowej płyty Changes odwiedził ostatnio Jamesa Cordena, gdzie wziął udział w słynnej zabawie Spill Your Guts Or Fill Your Guts, w ramach której gość i prowadzący mają do wyboru odpowiedź na trudne pytanie lub konsumpcję jakiegoś wyjątkowo obrzydliwego przysmaku. Gra zawsze wywołuje wiele emocji, bo kto chciałby się uraczyć na przykład byczym penisem?

Właśnie tego smakołyku nie chciał próbować Justin Bieber, dlatego nie miał wyjścia i na prośbę Jamesa Cordena uszeregował koleżanki Hailey - Gigi Hadid, Kendall Jenner i Carę Delevingne - od tej przez niego najbardziej, do tej najmniej lubianej.

>> Kendall? Gigi? Cara? Justin Bieber zdradził, którą przyjaciółkę Hailey lubi najmniej!

Cara Delevingne nie wybacza Justinowi Bieberowi

Na ostatnim miejscu Justin Bieber umieścił Carę Delevingne tłumacząc, że nie czuje do niej szczególnej niechęci, a po prostu miał najmniej okazji, by ją poznać. Okazuje się jednak, że to tłumaczenie nie przekonało modelki, która wyraźnie oburzyła się swoim miejscem w rankingu. Cara zamieściła na Instagramie nie tylko fragment video z programu, ale i dwa swoje zdjęcia z Jusem z przeszłości, na których oboje sprawiali wrażenie całkiem zaprzyjaźnionych...

Kiedyś vs. dziś. Jeśli nie masz nic przeciwko mnie, to dlaczego mnie nie odblokujesz? Kocham cię, Hailey - on powinien po prostu zjeść tego byczego penisa.

- napisała modelka.

Rzeczywiście - Justin Bieber trzyma Carę Delevingne w "zablokowanych" Na Instagramie od czasu jej komentarza w słynnej sprawie konfliktu między Scooterem Braunem a Taylor Swift. Gdy menedżer wykupił w ubiegłym roku prawa do piosenek wokalistki, Jus stanął w jego obronie wobec ataków Taylor, która sama wywołała Biebera do tablicy jednym ze swoich postów. Cara w długim komentarzu oskarżyła wtedy Justina m.in. o brak szacunku do kobiet.

>> Gwiazdy podzielone po poście Taylor Swift! Komentują żona Brauna, Cara Delevingne i Hailey Bieber!

NAJNOWSZE