Justin Bieber, James Corden, Kendall Jenner, Gigi Hadid, Cara Delevingne

i

Autor: CBS/Ferrari Press, New Media Images / SplashNews.com, Rex Features / East News

Kendall? Gigi? Cara? Justin Bieber zdradził, którą przyjaciółkę Hailey lubi najmniej!

2020-02-21 13:40

W programie Jamesa Cordena Justin Bieber został zmuszony do uszeregowania przyjaciółek swojej żony, Hailey Bieber, w kolejności od najbardziej do najmniej przez siebie lubianej. Gigi Hadid, Kendall Jenner i Cara Delevingne - która znalazła się na początku, a która na końcu listy Justina Biebera i dlaczego? Sprawdźcie!

W ramach promocji płyty Changes Justin Bieber jest w tym tygodniu główną gwiazdą programu Jamesa Cordena, The Late Late Show. W ramach swojego udziału w produkcji Jus pojawił się w Carpool Karaoke, tańczył z małymi dziećmi i sprzedawał fast food na ulicy. Wziął także udział w dość kontrowersyjnej zabawie Spill Your Guts Or Fill Your Guts.

Ranking modelek wg Justina Biebera

W Spill Your Guts Or Fill Your Guts chodzi o to, że gospodarz programu zadaje gościowi trudne pytania. Gość, jeśli nie odpowie, musi zjeść lub wypić coś obrzydliwego, co wybrał dla niego prowadzący. Na pocieszenie dla Biebera, potem role się odwracały i to on zadawał trudne pytanie i wskazywał "potrawę" dla Cordena.

Jedno z zadań polegało na uszeregowaniu przez Justina przyjaciółek Hailey Bieber - Kendall Jenner, Cary Delevingne i Gigi Hadid - w kolejności od tej, którą lubi najbardziej, do tej, którą lubi najmniej.

Justin Bieber wybrał następującą kolejność:

  1. Kendall Jenner
  2. Gigi Hadid
  3. Cara Delevingne

Chodzi o to, że znam Kendall najlepiej, spędziłem z nią najwięcej czasu. Jest naszą dobrą przyjaciółką. Nie spędziłem dużo czasu z Gigi i nie spędziłem dużo czasu z Carą, więc nie mam nic przeciwko tym ludziom. Chodzi tylko o to, że mam lepszą relację [z Kendall]. To nie jest tak, że "chrzanić Carę, chrzanić Gigi"... Rozumiesz?

- wytłumaczył Cordenowi Justin Bieber, na co prowadzący The Late Late Show stwierdził, że to zrozumiałe - Jus musiał dać jakąś odpowiedź, bo po prostu nie chciał jeść byczego penisa!

Myślicie, że Gigi i Cara się obrażą czy zrozumieją? Druga z pań sama brała udział w kontrowersyjnej zabawie Jamesa Cordena, więc przynajmniej ona powinna wykazać się wyrozumiałością... ;)