Cara Delevingne

i

Autor: AP/Associated Press/East News

Cara Delevingne na świątecznym zdjęciu z rodziną. Tym razem nie złamała żadnych zasad?

2020-12-28 14:00

Cara Delevingne jako buntownicza modelka uwielbia żyć na własnych zasadach. O ile w życiu często niesie to ze sobą dobre skutki, to w czasach pandemii niekoniecznie jest to godne naśladowania. Cara Delevigne podczas trwającej na całym świecie kwarantanny kilka razy złamała zasady reżimu sanitarnego. Teraz modelka publikuje świąteczną fotkę z rodziną a fani pytają, czy tym razem również złamała jakieś zasady.

Trudno się nie zgodzić z tym, że tegoroczne święta były inne niż wszystkie. Przez trwającą pandemię wiele osób zostało zmuszonych do spędzenia ich samotnie. Jednak wielu gwiazdom udało się spotkać z rodziną, czym pochwalili się w sieci. Do tych osób należy m.in. modelka Cara Delevingne, która opublikowała na Instagramie fotkę na której pozuje z siostrą Poppy, mamą oraz tatą. Czy tym razem obeszło się bez skandalu?

Już w maju głośno było o imprezie jaką Cara zorganizowała po rozstaniu z Ashley Benson. Wówczas w Los Angeles trwała kwarantanna i nie było wskazane spotykanie się z innymi osobami niż te z którymi się mieszka. Modelka jednak mało się tym przejęła. Później na trochę się uspokoiła, by w listopadzie znów zachować się nieodpowiedzialnie. Paparazzi przyłapali ją na ponownym złamaniu zasad kwarantanny. Tym razem pojawiła się na urodzinach Rity Ory, która zresztą za organizację imprezy otrzymała mandat!

ESKA XD #012

Którą modelką jesteś?

Pytanie 1 z 5
Od czego zaczynasz wolny dzień?

CARA DELEVINGNE ŚWIĘTA SPĘDZIŁA Z RODZINĄ. OBYŁO SIĘ BEZ ŁAMANIA ZAKAZÓW?

Myślicie, że w święta Cara nabrała więcej pokory i tym razem żadnych zasad nie złamała? Wiele na to wskazuje, choć nie wiadomo do końca jak wyglądało rodzinne spotkanie, prawdopodobnie wszystko odbyło się w spokojnej atmosferze. Fanów zachwycił także świąteczny dodatek, Cara miała na sobie opaskę z napisem „ho ho ho”.

Myślicie, że faktycznie obyło się bez łamania zasad?