Camila Cabello żartuje z plotek o rozstaniu z Shawnem Mendesem! "Kiedy mi powiesz?!"

2019-10-21 13:13 kp
Camila Cabello
Autor: Rex Features/East News

Shawn Mendes i Camila Cabello skupili się w ostatnim czasie na pracy, co natychmiast wywołało plotki o rzekomym kryzysie w ich związku. Ponieważ latem fani przyzwyczaili się do codziennej porcji nowych zdjęć pary, taki nagły przestój mógł być dla części z nich mocno niepokojący. Nie pozostało nic innego, jak dementować...

Camila Cabello i Shawn Mendes przyzwyczaili nas latem do kolejnych seansów ich miłości, które mogliśmy obserwować za sprawą paparazzich. Krótko po tym, jak związek muzyków wyszedł na jaw, media niemal codziennie publikowały kolejne zdjęcia zakochanych, a i oni sami coraz chętniej chwalili się swoją miłością. Gdy więc ostatnio zaczęliśmy ich widywać znacznie rzadziej, a Shawn usunął z Instagrama video, na którym całuje się z ukochaną, internautom zapaliła się czerwona lampka.

Sprawa szybko okazała się jednak znacznie mniej dramatyczna, niż przypuszczano. Shawn Mendes i Camila Cabello są ostatnio bardzo zapracowani - on wrócił do koncertowania w ramach swojego tournee, a ona pracuje nad nowymi singlami. Shawn zdążył już zresztą zaprzeczyć plotkom o kryzysie, publikując ostatnio nowe, wspólne zdjęcie pary.

Camila Cabello wyśmiewa plotki o rozstaniu

Również Camila Cabello postanowiła uspokoić fanów. Wokalistka zamieściła na swoim Insta Story screen z serwisu internetowego, który na stronie tytułowej donosił, że Shawn Mendes rozstał się z ukochaną.

A więc kiedy do ch*** zamierzałeś mi powiedzieć?

- Camila zwróciła się żartobliwie do Shawna w podpisie zdjęcia.

Faktycznie, nie ma nic gorszego niż o własnym rozstaniu dowiedzieć się z mediów... Na szczęście to nie ten przypadek ;)

Camila Cabello na Instagramie
Autor: Instagram/ Camila Cabello
NAJNOWSZE