Camila Cabello obcięła włosy! "Całe życie miałam długie"

2020-10-23 9:37 kp
Camila Cabello
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Są gwiazdy, które regularnie eksperymentują z długością włosów i kolorem i takie, które są wierne swojemu ulubionemu uczesaniu. Tak było z Camilą Cabello, która od początku kariery zachwycała swoimi długimi, ciemnymi lokami. Czas na zmiany! Camila pokazała swoją nową fryzurę na pierwszym zdjęciu, a autorem fotki jest nikt inny, jak sam Shawn Mendes!

Czas na zmiany w życiu Camili Cabello! Z pewnością bowiem nowa fryzura jest dla niej poważną, życiową rewolucją. Gwiazda od lat była wierna swoim długim lokom, jednak w końcu uznała, że mała metamorfoza nie może jej zaszkodzić. I tak Camila Cabello właśnie zaprezentowała nową fryzurę na Instagramie.

Skąd pomysł na zmianę fryzury? Być może Camila Cabello uznała, że nowa płyta, nad którą pracuje, zasługuje na nowy wizerunek. A poza tym - krótkie włosy łatwiej utrzymać w dobrym stanie pod zimową czapką, co zauważyła też ostatnio Halsey.

>> Halsey ogoliła głowę! Modnie i... praktycznie na jesień!

Camila Cabello ma nową fryzurę

Natychmiast jednak uspokajamy - Camila Cabello nie poszła w tak drastyczną zmianę, jakiej dokonała ostatnio Halsey :) Gwiazda zostawiła długość do ramion, co odświeżyło jej wizerunek i sprawiło, że włosy zakręciły się bardziej niż wcześniej. Camila wygląda uroczo!

Straciłam moje krótkowłose dziewictwo! Przez całe życie miałam długie włosy, ale przyszedł czas, by poczuć wiatr na ramionach, kochanie

- napisała wokalistka pod zdjęciem wykonanym przez jej chłopaka Shawna Mendesa. Muzyk osobiście zresztą upomniał się w komentarzu, by ukochana podpisała autora fotki :)

Zobaczcie nową fryzurę Camili Cabello!

Wyświetl ten post na Instagramie.
heheheheheh Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)
NAJNOWSZE