Halsey ogoliła głowę! Modnie i... praktycznie na jesień!

2020-10-20 11:09 kp
NEW LINE CINEMA / MOSELEY, MELISSA / AlbumEAST NEWS
Autor: NEW LINE CINEMA / MOSELEY, MELISSA / AlbumEAST NEWS

Wprawdzie gwiazdy regularnie zaskakują nas swoimi metamorfozami, jednak tak duża zmiana fryzury, na jaką zdecydowała się Halsey, to prawdziwa rzadkość. Wokalistka zadziwiła swoich fanów prezentując swoje nowe uczesanie... praktycznie bez włosów! Oczywiście to nie pierwszy raz, gdy Halsey zdecydowała się na takie uczesanie. Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Gwiazdy dbają o to, żebyśmy się nie nudzili zbytnio ich wizerunkami. Słynne wokalistki regularnie stawiają na metamorfozy, zaskakując kolejnymi pomysłami na fryzury. Tym razem zaszalała sama Halsey, która wróciła do swojej fryzury sprzed kilku lat. Pamiętacie ją jeszcze w takim wydaniu?

Choć krótkie fryzury "na chłopczycę" nie są popularne wśród gwiazd kina i muzyki, niektórym paniom służą wyjątkowo mocno. Wystarczy wspomnieć chociażby o zadziornej Ursuli Corbero, która w pierwszych sezonach Domu z papieru pobudzała wyobraźnię męskiej części publiczności. Na taką fryzurę, na jaką teraz zdecydowała się Halsey, nie postawiłaby chyba jednak nawet szalona Tokio!

Halsey (prawie) na łyso

Halsey pokazała na Instagramie swoją nową fryzurę - gwiazda obcięła włosy "na jeża"! Oczywiście wierni fani piosenkarki doskonale pamiętają to uczesanie z 2017 roku, kiedy to Halsey pozowała tak na gali Billboardu. Pamiętacie?

Halsey w 2017 roku
Autor: Xavier Collin/IPA/Splash News/EAST NEWS

Fani tamtej fryzury teraz mogą znów świętować. Halsey postanowiła obciąć włosy - w sam raz na jesień!

W sam raz na pogodę "czapkową" 😃

- napisała na Instagramie pod fotką.

Jesteście fanami takich fryzur?

Wyświetl ten post na Instagramie.
just in time 4 beanie weather 😃 Post udostępniony przez halsey (@iamhalsey)
ESKA XD #006
NAJNOWSZE