Camila Cabello najseksowniejszą gwiazdą 2019! Kolejne miejsca zaskakują?

2020-01-01 11:00 kp
Gwiazdy 2019
Autor: Instagram

Czas sprawdzić, która gwiazda zasłużyła na tytuł tej najseksowniejszej w 2019 roku! W grudniu na Hotplota.pl głosowaliście na swoje ulubienice w specjalnej ankiecie. Zaskakuje już sama czołówka - na pierwszym miejscu znalazła się bowiem dotąd pomijana w tego typu rankingach Camila Cabello!

Przez ostatnich dwanaście miesięcy mieliśmy wiele okazji, by podziwiać w najseksowniejszych kreacjach i na najlepszych zdjęciach nasze ulubione celebrytki. Aktorki, wokalistki i panie znane z tego, że są znane starały się jak mogły, by fani i reporterzy rozmawiali właśnie o nich.

My na Hotplota.pl postanowiliśmy sprawdzić, kogo Wy uznajecie za najseksowniejszą gwiazdę 2019 roku! Przez cały grudzień w specjalnej sondzie głosowaliście na swoje ulubienice, które zrobiły na Was w ostatnich dwunastu miesiącach największe wrażenie. Wyniki zaskakują!

Najseksowniejsza gwiazda 2019 roku

To Wy wybraliście najseksowniejszą gwiazdą 2019 roku! Została nią całkiem niepozorna, dotąd często pomijana w takich rankingach... Camila Cabello! Dziewczyna Shawna Mendesa pokazała ostatnio, że wyrosła na prawdziwą sceniczną lwicę, a jej seksowne kuszenie Shawna podczas wykonywania Senority musiało zrobić na Was wrażenie. Camila Cabello zgarnęła 35% głosów!

Komu nie udało się trafić na podium? Czwarte miejsce przyznaliście Hailey Bieber i Taylor Swift - obie panie dostały po 7% głosów. Na następnych miejscach znalazły się Emily Ratajkowski, Rihanna i Kendall Jenner. Oto pełne zestawienie!

Najseksowniejsza gwiazda 2019
Autor: Hotplota.pl
NAJNOWSZE