Shawn Mendes najprzystojniejszym facetem 2019 roku! Justin Bieber prawie za podium

2019-12-29 10:30 kp
przystojniaki 2019
Autor: Instagram

Na Hotplota.pl wybraliście najprzystojniejszego faceta 2019 roku! Przez cały grudzień mogliście głosować w specjalnej sondzie i zdecydować, który z muzyków, aktorów czy celebrytów zasłużył na ten zaszczytny tytuł. Zwycięzca był bezkonkurencyjny, jednak kolejne stopnie podium naprawdę nas zaskoczyły!

Oto ostateczne rozstrzygnięcie tej palącej kwestii - kim jest najprzystojniejszy facet 2019 roku? Choć rankingów seksownych celebrytów powstało w ciągu roku sporo, my chcieliśmy poznać WASZE zdanie! Przez cały grudzień głosowaliście w specjalnej ankiecie na Hotplota.pl i właśnie poznaliśmy wyniki! Kto znalazł się na podium, a kto musi szukać innych sztuczek niż urok osobisty? Wszystko jest już jasne!

Sprawdźcie wyniki ankiety na najprzystojniejszego faceta 2019 roku!

Shawn Mendes najprzystojniejszym facetem 2019 roku

Pierwsze miejsce na podium nie zaskakuje! Przez cały rok dawaliście nam sygnały, że właśnie TEN młody muzyk wzbudza w Was najwięcej emocji i że właśnie jego zdjęcia lubicie oglądać najbardziej. Część z Was być może miała też okazję zobaczyć go na żywo - w kwietniu 2019 wystąpił w Krakowie.

To Shawn Mendes! Chłopak Camili Cabello absolutnie znokautował konkurentów, zdobywając prawie 50% Waszych głosów. Muzyk ma za sobą bardzo gorący rok, podczas którego zjechał cały świat ze swoją trasą koncertową. I zachwycał idealnym wyglądem kolejnych fanów.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🖤 Post udostępniony przez Shawn Mendes (@shawnmendes)

Drugie miejsce w rankingu najprzystojniejszych facetów 2019 roku na Hotplota.pl zajął... Harry Styles! Wygląda na to, że wbrew słowom Liama Payne oryginalny styl Harry'ego przemawia do ogromnej ilości jego fanów i doskonale podkreśla jego atuty. Na jego Instagramie nie znajdziecie rozbieranych fotek, ale i bez tego Harry Styles rozpala wyobraźnię. Zdobył 13% Waszych głosów.

Na ostatnim miejscu podium umieściliście Justina Biebera z nieco ponad 10% głosów. Jus w ostatnich latach pokazuje nam się głównie w opuszczonych dresach i luźnych t-shirtach i zapewne dlatego dał się wyprzedzić idealnie wystylizowanym Shawnowi i Harry'emu. Jus wciąż nie traci jednak nic ze swojego uroku, co potwierdzają zdjęcia z jego ślubu czy fotki z kampanii Calvina Kleina.

Już poza podium, ale z wyrazami Waszego uznania w postaci głosów, znaleźli się ex aequo Liam Hemsworth i Liam Payne, następnie Niall Horan i Leonardo DiCaprio oraz Bradley Cooper. Jedynym gwiazdorem, który nie otrzymał ŻADNEGO głosu, jest... Pete Davidson! To tym ciekawsze, że mimo przeciętnej urody facet ma na koncie związki z Arianą Grande, Kate Beckinsale, Margaret Qualley i Kaią Gerber. Jaka jest jego tajemnica? ;)

Zobaczcie wyniki głosowania!

Najprzystojniejszy facet 2019 roku
Autor: Hotplota.pl
NAJNOWSZE