Camila Cabello ma dar przekonywania. Shawn Mendes w coraz dłuższych włosach! Tak lepiej?

2020-10-26 9:50 mm
Shawn Mendes w długich włosach
Autor: SCLA, EVGA, SANC/Backgrid/East News Shawn Mendes idzie z kawą w zapuszczonych dłuższych włosach

Shawn Mendes dalej zapuszcza włosy! Piosenkarz pojawił się na nowych zdjęciach, na których coraz bardziej przypomina Jima Morrisona z legendarnej grupy The Doors! Camila Cabello najwyraźniej ma duży wpływ na swojego chłopaka i ogromny dar przekonywania. To właśnie ona namówiła Shawna do zapuszczenia dłuższych włosów. Jak myślicie, jak długo wytrzyma?

Podczas niedawnego wywiadu dla programu radiowego "Smallzy's Surgery" Shawn Mendes wyjawił, dlaczego zdecydował się zapuścić długie włosy. Piosenkarz zdradził, że stoi za tym Camila Cabello. To właśnie ona namówiła swojego chłopaka do tego, aby na razie nie ścinał włosów.

Shawn Mendes opowiedział, że początkowo nie wybierał się do fryzjera z tego samego powodu, co miliony ludzi na całym świecie: w trakcie lockdownu nie działały salony fryzjerskie. Później jednak artysta dał się namówić swojej dziewczynie na zapuszczenie włosów.

Na początku to rzeczywiście była fryzura z powodu Covid. Potem nagle uzmysłowiłem sobie, że już mi to nie przeszkadza. I wtedy Camila powiedziała mi, że mam pozwolić im dalej rosnąć.

A kiedy dziewczyna mówi ci, że podobają jej się twoje włosy, to ich nie zmieniasz!

- powiedział Shawn Mendes.

Jak widać, nadal trwa przy swoim postanowieniu (a raczej przy postanowieniu swojej ukochanej :)) W sieci pojawiły się nowe zdjęcia kanadyjskiego piosenkarza. Widzimy na nich, że włosy Shawna Mendesa są coraz dłuższe!

ESKA XD #007

Shawn Mendes jak Jim Morrison

Shawn Mendes w długich włosach coraz mocniej przypomina muzyków rockowych. Wśród fanów pojawiło się już kilka bardzo ciekawych porównań. Nam najbardziej spodobało się to, w którym fanki Shawna porównują swojego idola to... Jima Morrisona, legendarnego lidera grupy The Doors!

Coś w tym jest! Zobaczcie sami:

Shawn Mendes w długich włosach
Autor: SCLA, EVGA, SANC/Backgrid/East News
Shawn Mendes w długich włosach
Autor: SCLA, EVGA, SANC/Backgrid/East News

Przypomnijmy, że w tym samym czasie, kiedy Camila Cabello przekonuje swojego chłopaka do zapuszczania włosów, sama zdecydowała się mocno skrócić swoje własne! Zdjęcia Camili w krótkich włosach zrobiły ostatnio w sieci spore zamieszanie - gwiazda wygląda w nowej fryzurze zjawiskowo, ale wielu fanom (nam również!) jakoś ciężko przyzwyczaić się do nowego wizerunku piosenkarki.

Nową fryzurę Camili Cabello możecie podziwiać tutaj:

>> Camila Cabello obcięła włosy! "Całe życie miałam długie"

NAJNOWSZE