Caitlyn Jenner zmieniła płeć bo „mieszkała z szalonymi s*kami”? Znany komik rozwścieczył celebrytkę

2020-09-18 14:00 AM
Caitlyn Jenner
Autor: Rex Features/East News

Dram w rodzinie Kardashian/Jenner ciąg dalszy! Tym razem wciąż mowa o Caitlyn Jenner, która od kilku tygodni wspomina swoją przemianę z mężczyzny w kobietę. Przy okazji odniosła się do słów znanego komika. Zrobiła to jednak trochę późno…

Rodzina Kardashian/Jenner uwielbia, gdy jest o nich głośno. A z racji tego, że są licznym klanem to niemal zawsze media coś na ich temat piszą. Ostatnio często poruszany jest temat Kanyego Westa oraz Caitlyn Jenner. Ten pierwszy jak podają media i jego żona Kim Kardashian, mierzy się z chorobą afektywną dwubiegunową. Caitlyn natomiast od kilku tygodni opowiada a raczej wspomina swoją zmianę płci. Oczywiście świat już doskonale wie o tym, że Caitlyn jeszcze jako Bruce Jenner źle czuła się w skórze mężczyzny i ukradkiem przymierzała damskie ubrania. A trzeba przyznać, że miała w czym wybierać, w końcu wówczas Bruce mieszkał z kilkoma kobietami (żoną Kris Jenner oraz córkami).

Teraz Caitlyn ponownie wraca do tamtych chwil, przy okazji odpowiadając znanemu komikowi Joe Roganowi na jego dość słaby żart. Trzeba tylko dodać, że żart ten miał miejsce jeszcze w 2016 roku, jednak Jenner dopiero teraz postanowiła się do niego odnieść. Czyżby na nowo szukała rozgłosu?

Hotplota.pl: Koniec Kardashianów; Jennifer Aniston zmuszona do odchudzania

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

CAITLYN JENNER ATAKUJE KOMIKA, KTÓRY OBRAZIŁ JEJ RODZINĘ

Caitlyn Jenner właśnie postanowiła odpowiedzieć na komentarz znanego komika Joego Rogana, który w bardzo niemiły i wulgarny sposób wypowiedział się na temat przemiany płci transseksualnej celebrytki.

Może jeśli wystarczająco długo będziesz mieszkać z szalonymi s*kami, to one zmienią cię w jedną z nich.

– miały brzmieć słowa komika w jego programie.

Joe Rogan tymi słowami miał obrazić Kris Jenner oraz siostry Kardashian/Jenner. Dopiero teraz Caitlyn na nie odpowiedziała.

To nie żart. To bardzo poważna sprawa. Po prostu czuję, że Joe Rogan musi się jeszcze wiele nauczyć. Robi to cały czas. Moje córki najwyraźniej radziły sobie dobrze. On sławę zdobył poniżając innych ludzi i żartując z tego. Moja rodzina zrobiła to dzięki ciężkiej pracy.

– mówiła Caitlyn. Transpłciowa celebrytka oprócz tego nazwała komika homofobem oraz transfobicznym dupkiem. Zrobiła to w środę, 16 września w programie TMZ Live Show.

To nie pierwszy raz, kiedy Caitlyn atakuje Joego. Wcześniej miała to zrobić w mediach społecznościowych, jednocześnie broniąc swojej rodziny oraz pisząc, że komentarze Rogana zaszkodziły społeczności trans. Post został jednak usunięty.

NAJNOWSZE