Kim Kardashian Ikoną Mody 2021. Zobaczcie jej kontrowersyjne stylizacje

2021-12-11 12:13

Podczas tegorocznej gali People's Choice Awards Kim Kardashian była wielką zwyciężczynią. Zgarnęła nie tylko nagrodę za Keeping Up With The Kardashians, ale także tytuł Ikony Mody 2021. Czy faktycznie zasłużyła na to wyróżnienie? Zobaczcie jej stylizacje!

Kim Kardashian od czasu swoich początków w show-biznesie przeszła wielką metamorfozę. Pamiętacie jej stylizacje z czasów, gdy była asystentką Paris Hilton? Te słynne welurowe dresy!

Aż trudno uwierzyć, że dziewczyna, która przez lata kojarzyła się z kiczem, została Ikoną Mody 2021. A jednak! Na gali People's Choice Awards doceniono styl Kim Kardashian.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Kim Kardashian Ikoną Mody 2021

Styl Kim Kardashian bardzo się zmienił w ostatnim czasie. Gwiazda chętnie nosi komplety zakrywające całe ciało. Na galę MET poszła na całość i zasłoniła nawet twarz! Kim Kardashian chętnie wkłada rękawiczki i wielkie okulary.

Latem stawiała na odważne fasony, które więcej odsłaniały, niż zasłaniały. Budzą skojarzenia ze strojami, które można kupić w sklepach dla dorosłych, ale najwyraźniej taka właśnie jest moda.

Obejrzyjcie stylizacje Kim Kardashian w naszej galerii. A może podpatrzycie coś od tegorocznej ikony mody?

Rodzina Kardashian Jenner na starych zdjęciach

Pytanie 1 z 6
Kto jest na tym zdjęciu?
Kto jest na tym zdjęciu?