BTS i Billie Eilish u Jamesa Cordena w specjalnej edycji The Late Late Show w kwarantannie

2020-03-25 21:55 mw
BTS i Billie Eilish
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER, SplashNews.com/East News

James Corden na czas kwarantanny zawiesza Carpool Karaoke, ale jego program The Late Late Show pojawi się z jeszcze fajniejszą niespodzianką. W specjalnej edycji show wystąpią chłopcy z BTS oraz ponownie Billie Eilish! Co pokażą w specjalnym odcinku The Late Late Show?

Fani BTS i Billie Eilish - przynajmniej Wam podczas kwarantanny nie powinno zabraknąć rozrywki. Kiedy zaliczycie już wszystkie seriale świata, o Waszą rozrywę zadba James Corden, który szykuje specjalny odcinek swojego programu The Late Late Show. Będzie to wyjątkowy epizod z okazji kwarantanny, a gośćmi specjalnymi programu będą chłopcy z BTS oraz autorka hitu "bad guy"!

Specjalny odcinek The Late Late Show zaplanowany jest na 30 marca. Obok BTS oraz Billie Eilish i jej brata pojawić się w nim mają także John Legend, Andrea Bocelli oraz Dua Lipa. 

RAZEM, ALE Z DOMU

Możecie się z nami nie zgodzić, ale naszym skromnym zdaniem James Corden to obecnie jeden z najzabawniejszych i najsympatyczniejszych prezenterów telewizyjnych świata.

Oraz najbardziej kreatywnych! Jego Carpool Karaoke to wielki hit i chyba nie zdarzyła się jeszcze gwiazda, która odmówiłaby Jamesowi przejażdżki jego rozśpiewanym autem. 

Niestety pandemia koronawirusa i wymuszona nią kwarantanna sprawiły, że na jakiś czas samochód Cordena pozostanie w garażu. Na szczęście jednak brytyjskiemu komikowi nie brakuje pomysłów na show w czasie zarazy.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Z pomocą wspaniałych gości postaramy się stworzyć najlepszy program, jaki możemy, aby zabawiać, podnosić świadomość, zbierać pieniądze i - miejmy nadzieję - podnieść na duchu

- oznajmili wspólnie James Corden i jego producenci.

W specjalnym odcinku The Late Late Show zaproszeni przez Jamesa artyści połączą się z nim zdalnie. W końcu akcja #zostańwdomu dotyczy wszystkich, także gwiazd! ;)

I tak chłopcy z BTS mają nadawać z Korei, Dua Lipa z Londynu, Andrea Bocelli z Włoch, a Billie Eilish i Finneas O'Connell ze swojego domu w LA.

UWAGA: Sam James Corden będzie nadawać... ze swojego garażu! XDXD

Szykuje się niezłe show.

NAJNOWSZE