Brooklyn Beckham i Nicola Peltz śpią razem na FaceTime! Nie znoszą rozłąki

2020-12-18 17:26 kp
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Felipe Ramales / SplashNews.com/East News

Brooklyn Beckham chyba jeszcze nigdy nie był aż tak zakochany! Choć celebryta ma za sobą kilka głośnych związków, dopiero relacja z Nicolą Peltz sprawiła, że zaczął myśleć poważnie o przyszłości. Para jest w siebie tak zapatrzona, że nawet dzielące ich tysiące kilometrów nie stanowią dla nich przeszkody, by razem zasypiać.

Słynni rodzice Brooklyna Beckhama przez ostatnie lata przyglądali się poczynaniom swojego syna z lekkim zaniepokojeniem. Wyglądało na to, że młodemu celebrycie trudno na stałe ulokować uczucia, z czego chętnie korzystały tabloidy, skrupulatnie opisując jego kolejne związki. Najwięcej oczywiście pisały dotąd o relacji z Haną Cross - para ewidentnie miała problemy z dogadaniem się, czego efektem były regularne kłótnie na ulicach.

To już jednak przeszłość. Od miesięcy Brooklyn Beckham jest ze wzajemnością zakochany w córce miliardera z Florydy, Nicoli Peltz. Syn Victorii i Davida Beckhamów latem oświadczył się ukochanej, a w 2022 roku para planuje wziąć ślub. Już teraz wiadomo, że będzie to największa i najdroższa ceremonia w showbiznesie w tamtym czasie.

>> Szczegóły ślubu Brooklyna Beckhama! Suknię dla Nicoli Peltz zaprojektuje Victoria Beckham

Brooklyn Beckham zakochany bez pamięci

Zanim jednak Brooklyn Beckham i Nicola Peltz staną na ślubnym kobiercu, czeka ich wiele rozłąk. Para spędza czasem czas osobno - Brooklyn w rodzinnej Wielkiej Brytanii, a Nicola z rodzicami w USA. Para jest jednak w stałym kontakcie.

Nicola Peltz zdradziła, w jaki sposób. Okazuje się, że mimo dzielących ich kilometrów, zakochani potrafią razem spać! Wszystko dzięki nowym technologiom. Gdy bowiem Nicola kładzie się spać, łączy się z ukochanym na FaceTime i w ten sposób czuje jego obecność przez cały czas. Aspirująca pokazała zdjęcie ostatniego połączenia, które trwało 12 godzin.

FaceTime Nicoli Peltz
Autor: Instagram/ Nicola Peltz

Widzicie, jak słodko ma go wpisanego? :)

NAJNOWSZE