Brooklyn Beckham i Nicola Peltz to hot para! Zobaczcie zdjęcia z okazji jej urodzin

2021-01-11 16:08
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Rex Features/East News

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz to jedna z najbardziej uroczych par w show-biznesie. Są w sobie szaleńczo zakochani i widać to już na pierwszy rzut oka. Z okazji urodzin celebrytki syn Davida i Victorii Beckham opublikował na instagramie piękne życzenia. Pojawiło się także sporo ich wspólnych zdjęć. Zobaczcie tę miłość!

Już niedługo David Beckham i jego żona Victoria będą się bawić na weselu najstarszego syna. Latem Brooklyn Beckham i Nicola Peltz się zaręczyli. Między przyszłym małżeństwem miłość kwitnie.

W czasie pandemii ich związek narazony jst na kłopoty. Ze względów bezpieczeństwa nie mogą spędzać ze sobą tyle czasu, ile by chcieli. Nawet święta Brooklyn Beckham i Nicola Peltz spędzili osobno! Na szczęście para korzysta z technologii, żeby pozostać blisko.

Niedawno Nicola Peltz świętowała urodziny. Zamiast hucznej imprezy, były życzenia na instagramie. Brooklyn Beckham opublikował ich urocze zdjęcia!

ESKA XD #013

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz na wspólnych zdjęciach

Przyszła pani Beckham - Nicola Peltz skończyła 26 lat. Z tej okazji Brooklyn Beckham opublikował na instagramie urocze życzenia.

Wszystkiego najlepszego kochanie x Nie potrafię Ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Sprawiasz, że jestem lepszym człowiekiem i najszczęśliwszym człowiekiem na świecie x Jestem taki szczęśliwy, że mogę spędzić z Tobą resztę życia i stworzyć tyle wspomnień . Mam nadzieję, że masz najbardziej niesamowity dzień, bo na to zasługujesz xx kocham cię kochanie ❤️

Czyż to nie jest urocze!

Poza tym widzimy sporo zdjęć, na których Brooklyn Beckham i Nicola Peltz się całują i przytulają. Tworzą piękną parę!

Swoje życzenia dla przyszłej synowej opublikowała także Victoria Beckham:

Chociaż Brooklyn Beckham i Nicola Peltz dopiero wezmą ślub, to zdaje się, że ona już jest w rodzinie!

NAJNOWSZE