Brooklyn Beckham zostawia Nicoli Peltz liściki w łóżku! Ta miłość przetrwa?

2021-01-16 12:19 kp
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Rex Features/East News

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz regularnie dzielą się na Instagramie swoim uczuciem, a ich rodzice intensywnie planują bajeczny ślub i wesele. Internauci, mając jednak w pamięci poprzednie równie wielkie miłości Brooklyna, wciąż zastanawiają się, czy ta przetrwa... chociaż do ślubu. Jak na razie - jest bajecznie!

Wydaje się, że związek Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz nie może się nie udać. Oboje są młodzi, piękni, z ogromnymi perspektywami i bardzo majętnymi rodzinami. Brooklyn od dawna już wie, że nie musi się martwić o swoją przyszłość - aspirujący fotograf szybko porzucił studia w Nowym Jorku, gdy zrozumiał, że pracę przy projektach może dać mu Victoria Beckham. Teraz więc bywa za oceanem wyłącznie dla przyjemności.

Ukochana Brooklyna Beckhama pochodzi z Florydy. Jej ojcem jest jeden z tamtejszych miliarderów, Nelson Peltz. Ten zapowiedział już, że urządzi córce ceremonię ślubną z prawdziwego zdarzenia - w tym celu podobno zatrudnił już dodatkową firmę ochroniarską.

ESKA XD #014

Zakochani Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz nie muszą się więc niczym martwić i skupiają się na swoim uczuciu. Zakochani uwielbiają dzielić się na Instagramie wspólnymi chwilami i kolejnymi dowodami na to, jak się kochają. Fani regularnie dostają więc od nich porcję czułości i wyznań. Tym razem Nicola zdradziła, na jakie niespodzianki może liczyć ze strony swojego ukochanego - Brooklyn zostawia jej w łóżku liściki z miłosnymi wyznaniami!

Celebrytka pokazała na Insta Story uroczą niespodziankę, jaką znalazła w łóżku. Na małej kartce syn Davida i Victorii napisał:

Kocham cię

Jesteś wspaniała

Jesteś moją bratnią duszą

Jestem w tobie taki zakochany

Słodkie?

Myślicie, że ich związek faktycznie jest tym na całe życie?

NAJNOWSZE