Brooklyn Beckham ma nowy tatuaż. Tak oddał hołd babci Nicoli Peltz!

2021-01-13 13:00 AM
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Rex Features/East News

Nicola Peltz i Brooklyn Beckham są ze sobą niewiele ponad rok. Od tego momentu zdążyło się u nich wiele wydarzyć. Przede wszystkim skutecznie przekonali wszystkich niedowiarków o swoim silnym uczuciu. Pojawiły się nawet plotki o ich ślubie. Wiele wskazuje na to, że ich związek to coś poważnego. Nie tylko darzą się wielkim uczuciem, ale także udało im się wkupić w łaski przyszłych rodzin!

Gdy świat dowiedział się, że Brooklyn Beckham zaczął spotykać się z Nicolą Peltz fani oszalał. Wielu internautów kpiło z jego kolejnego związku, sugerując, że z pewnością Nicola będzie jego kolejną przygodą. Przeliczyli się jednak z chwilą, gdy młodzi zaczęli nawzajem przedstawiać sobie swoje rodziny. Młody Bechkam szybko został zaakceptowany przez rodziców Peltz, a Nicola przede wszystkim skradła serce przyszłej teściowej no i siostry Brooklyna, Harper.

ESKA XD #013

Teraz syn państwa Beckhamów daje kolejny dowód na to, że rodzinę ukochanej traktuje jak własną. Zdobył się na piękny gest, który z pewnością nie tylko przybliżył go do rodziny Nicoli ale także pokazał jak bardzo poważnie traktuje związek z nią.

Nicola Peltz na Instagramie oddała hołd swojej babci, która zmarła rok temu, dokładnie 9 stycznia, w urodziny dziewczyny.... Publikując zdjęcia z nią, podpisała post:

Nie mogę uwierzyć, że minął już rok odkąd opuściłaś Ziemię. Zawsze będę za tobą tęsknić i tak bardzo chciałabym, żebyś mnie odwiedziła. Nadal nie rozumiem, dlaczego odeszłaś w moje urodziny i mam nadzieję, że pewnego dnia zrozumiem. Za każdym razem, gdy widzę róże, wiem, że jesteś tu ze mną.

Post na Instagramie poruszył nie tylko internautów ale także rodzinę Beckhamów. Komentarz zostawiła m.in. Victoria Beckham oraz Brooklyn, który napisał:

Piękne serce, piękna dusza, piękna osoba ❤️❤️❤️

BROOKLYN BECKHAM TATUAŻEM ODDAŁ HOŁD BABCI NICOLI PELTZ

To jednak nie koniec, Brooklyn postanowił jeszcze bardziej upamiętnić babcię Nicoli i oddał jej hołd za pomocą tatuażu. Niewielki, czerwony napis Gina pojawił się na jego ramieniu.

To nie pierwszy raz, kiedy Brooklyn Beckham zrobił sobie tatuaż z nawiązaniem do bliskich osób. Jakiś czas temu na jego szyi pojawił się tatuaż z oczami ukochanej!

Co sądzicie o pomyśle Brooklyna? Piękny gest czy może zbyt szybko się na niego zdecydował?

NAJNOWSZE