Brooklyn Beckham nazywa Nicolę Peltz żoną i pokazuje jej nagie zdjęcie

2021-10-20 23:03 es

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz mają wielu fanów. Są młodzi, zdolni, piękni i razem tworzą naprawdę uroczą parę! Zdarza się, że do tego słodkiego obrazka wkrada się trochę pikanterii... Brooklyn Beckham pokazał, jak wygląda Nicola Peltz nago! Co więcej, nazwał dziewczynę swoją żoną!

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz od kilku lat tworzą piękną parę. Chociaż aktorka jest starsza od syna Beckhamów o 4 lata, jego rodzice bardzo ją polubili. I całe szczęście, ponieważ już niedługo wejdzie do rodziny.

Mimo młodego wieku Brooklyn Beckham oświadczył się ukochanej. Nicola Peltz oczywiście pierścionek przyjęła. Co więcej, para mieszka razem już od ponad roku.

Ich uczucie nie słabnie - wprost przeciwnie. Na Najnowszym zdjęciu Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pokazali swoje uczucia, ale nie tylko...

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

Brooklyn Beckham pokazał, jak wygląda Nicola Peltz nago

Brooklyn Beckham opublikował na Instagramie nowy post. Zaprezentował swoją pokaźną kolekcję tatuaży oraz... nagą dziewczynę. Na jednym zdjęciu Nicola Peltz przytula się do narzeczonego. Natomiast na kolejnym pozuje bokiem, chowając piersi za rękoma.

Żona na całe życie

Napisał uroczo Brooklyn Beckham.

Można by przypuszczać, że narzeczeni wzięli tajny ślub. To jednak raczej mało prawdopodobne. Wśród celebrytów nazywanie partnerki "żoną" jest mega popularne.

A jeśli chodzi o nagie ujęcia Nicoli Peltz... Internautom się spodobały!

-Kocham to!!!! 💖💝💜💙💚❤️🥰

- 🌈Brak słów

- 👏 gratulacje!

- Zdecydowanie prawdziwa 💯💯💯💯💯piękna para 🙌🙌🙌🙌👏👏👏👏

Czytamy pod zdjęciami.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz to Wasza ulubiona para w show-biznesie?

Zobacz też:

NAJNOWSZE