Brooklyn Beckham i Nicola Peltz planują ślub z żydowskim obrządku? Są szczegóły!

2020-07-20 23:14 nk
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz zaskoczyli wszystkich swoimi zaręczynami. Choć nie wszyscy wierzą w to, by 21-letni syn Victorii i Davida Beckhamów był w stanie stworzyć coś na stałe, przygotowania do ślubu już ponoć ruszyły, a państwo młodzi mają swój oryginalny pomył na ceremonię w obrządku... żydowskim! Dlaczego?

Brooklyn Beckham zaręczył się kilka dni temu ze swoją dziewczyną, Nicolą Peltz. Ten krok był sporym zaskoczeniem ze strony syna Victorii i Davida Bekchamów, biorąc pod uwagę fakt, że chłopak ma dopiero 21 lat i opinię notorycznego podrywacza.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz planują ślub

Już wiadomo, że Brooklyn i Nicola mogą liczyć na wsparcie jego rodziców, którzy nie tylko planują już ślubny prezent, ale także zapłacą za weselicho!

Okazuje się tymczasem, że Brooklyn Beckham i Nicola Peltz mają dość nietypowe plany, jeśli chodzi o ślub. Zakochani stawiają ponoć na ceremonię w obrządku religijnym. Marzy im się ślub po żydowsku.

Brooklyn i Nicola już ponoć zadbali o to, by wszystkie szczegóły były dopięte na ostatni guzik. Para planuje przysięgać sobie wieczną miłość pod baldachimem, zwanym huppą. Kolejnym elementem ceremonii ma być ketuba - specjalny małżeński kontrakt, który muszą podpisać państwo młodzi.

Skąd taki pomysł? Otóż pradziadek Brooklyna był żydem. Jest nim też ojciec Nicoli - miliarder.

Myślicie, że wszystko pójdzie jak po maśle?

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News
NAJNOWSZE