Brooklyn Beckham i Hana Cross naprawdę zerwali! On ma już nową

2019-10-21 10:44 kp
Brooklyn Beckham i Hana Cross
Autor: Tony Clark / SplashNews.com/East News

Burzliwy związek Brooklyna Beckhama i Hany Cross to już przeszłość. 20-latek ma sporo wolnego czasu i znane nazwisko, zatem znalezienie nowej miłości nie mogło w jego przypadku trwać długo. Tym razem celebryta jest zauroczony młodą aktorką, Phoebe Torrance. Będzie mniej dramatycznie niż w przypadku poprzedniej dziewczyny?

Związek Brooklyna Beckhama i Hany Cross zapadnie w pamięci ich fanów głównie z powodu gorących awantur, które zakochani urządzali sobie regularnie, również w miejscach publicznych. Para była razem zaledwie dziewięć miesięcy i w tym czasie media wielokrotnie obiegały zdjęcia ich kłótni w samochodzie czy na ulicy z najgłośniejszą, do której doszło na bankiecie podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.

>> Brooklyn Beckham i Hana Cross ostro pokłócili się w Cannes! Rozdzielała ich ochrona!

W sierpniu Brooklyn Beckham nagle przestali publikować na Instagramie wspólne zdjęcia, co wywołało plotki o ich rozstaniu. Doniesienia potwierdziły się dopiero teraz, gdy Brooklyn zaczął pokazywać się z nową pięknością u boku.

Brooklyn Beckham i Hana Cross zerwali

Brooklyn Beckham od dawna nie ma najlepszej prasy. Kolejne osoby - w tym tak znane jak Sharon Osbourne - zarzucają mu lenistwo i odcinanie kuponów od sławy rodziców. 20-latek z ambicjami zaczął bowiem studia fotograficzne w Nowym Jorku i już po pierwszym semestrze rzucił je, by wrócić do Londynu i prowadzić życie celebryty. Jednocześnie Victoria Beckham załatwiła Brooklynowi staż u jednego z najsłynniejszych fotografów mody na świecie - Rankina. Niestety, szybko wyszło na jaw, że poza pewnością siebie syn Beckhamów nie ma tam wiele do zaoferowania.

>> Brooklyn Beckham narobił sobie wstydu na stażu fotograficznym! "Nic nie umie"

Brak sukcesów na polu zawodowym najwyraźniej jednak nie odstrasza kolejnych fanek Brooklyna Beckhama. Jak donoszą zagraniczne media, celebryta spotyka się od jakiegoś czasu ze starszą o 5 lat aktorką Phoebe Torrance. Już we wrześniu parę widziano podobno w objęciach w jednym z londyńskich klubów. O dziwo - nie Brooklyn i Phoebe nie kłócili się...

Myślicie, że coś z tego będzie?

Wyświetl ten post na Instagramie.
She's sweet like candy in my veins. #35mm Post udostępniony przez Phoebe Scarlett Torrance (@phoebetorrance)
NAJNOWSZE