Książę Harry i książę William "mają dobre i złe dni". Harry szczerze o relacji z bratem

2019-10-21 8:46 kp
Książę William, książę Harry
Autor: CapitalPictures/face to face/FaceToFace/REPORTER

Doniesienia na temat znacznie trudniejszych niż wcześniej relacji księcia Harry'ego i księcia Williama pojawiają się w mediach już od ponad roku. Sussexowie i Cambridge'owie, którzy jeszcze na początku obecności Meghan Markle w rodzinie królewskiej starali się spędzać razem sporo czasu, od dawna już niemal się nie widują. Teraz książę Harry zdradził, jakie relacje naprawdę łączą go z bratem.

Ślub księcia Harry'ego z Meghan Markle bezpowrotnie zmienił jego relacje z księciem Williamem. Choć początkowo dwie książęce pary starały się pokazywać razem i porozumiewać w najważniejszych kwestiach, szybko okazało się, że różnice między nimi są nie do pogodzenia. Nie bez wpływu na to był fakt, że to właśnie książę William był jedną z osób, która najgłośniej odradzała Harry'emu ślub z amerykańską aktorką. W znalezieniu wspólnego języka nie pomaga też perspektywa królewskiego tronu, która stoi przed Williamem. Jako przyszły władca William nie może pozwalać sobie na tak swobodne zachowanie, jakie pokazują Harry i Meghan.

Dziś Meghan Markle i książę Harry oraz Kate Middleton i książę William widują się niemal wyłącznie podczas najważniejszych, królewskich imprez, a i wtedy stronią od rozmów i wspólnego pozowania do zdjęć. To wywołało już rok temu ogromne spekulacje na temat konfliktów - zarówno między księżnymi, jak i między braćmi. Teraz książę Harry szczerze przyznał, że nie zawsze dogaduje się z Williamem.

Książę Harry i książę William w konflikcie? Nie jest różowo

Jeszcze przed kilku laty książę Harry był stałym gościem w apartamentach księcia Williama i Kate Middleton i razem z nimi brał udział w przeróżnych przedsięwzięciach. Fani rodziny królewskiej uwielbiali tę książęcą trójkę, po której dziś nie ma już śladu.

Jesteśmy braćmi. Zawsze będziemy braćmi. W tej chwili z pewnością jesteśmy na różnych ścieżkach, ale zawsze będę przy nim, ponieważ wiem, że zawsze będzie przy mnie. Nie widujemy się tak często, jak kiedyś, ponieważ jesteśmy tak zajęci, ale bardzo go kocham. Większość plotek jest stworzona z niczego, ale jako bracia, wiesz, masz dobre dni, masz złe dni.

- powiedział książę Harry w dokumencie o jego podróży do Afryki.

Oczywiście książę Harry ma dziś własną rodzinę i na każdym kroku podkreśla, że to Meghan Markle i Archie są dziś dla niego najważniejsi.

NAJNOWSZE