Britney Spears znów na Instagramie. Przerażeni fani snują podejrzenia! „To nie ona”

2021-09-21 9:51 AM
Britney Spears, Sam Asghari
Autor: Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Britney Spears kilka dni temu zniknęła z Instagrama. Zapewniła jednak fanów, że wszystko jest w porządku i w ciszy chce celebrować zaręczyny. Teraz wraca! Internauci jednak, zamiast się cieszyć, mają coraz więcej powodów do zmartwień.

Britney Spears niedawno przyjęła oświadczyny od Sama Asghari. Kilka dni później niespodziewanie zniknęła z Instagrama. Szybko uspokoiła zaniepokojonych fanów, pisząc na Twitterze, że wszystko jest w porządku, tylko po prostu chce w spokoju nacieszyć się zaręczynami. Zapewniła także, że wkrótce wróci do social mediów.

I jak obiecała, tak zrobiła. Britney wróciła! Dla fanów to oczywiście dobra wiadomość jednak ci zbyt podejrzliwi mają coraz więcej powodów do zmartwień. Według niektórych to nie Britney wróciła na Instagram, a ktoś inny. Czyżby więc ktoś podszywał się pod księżniczkę popu?

Kilka ujęć z weekendowego wypadu z okazji zaręczyn z moim... NARZECZONYM... Wciąż nie mogę w to uwierzyć !!!! Nie mogłam też zbyt długo trzymać się z dala od Instagrama, więc już wróciłam 💍😂🤷🏼‍♀️🤣 !!!!

– pisała dodając dwie fotki.

I to właśnie te dwa zdjęcia sprawiły, że internauci stali się podejrzliwi. Podczas ogłaszania zaręczyn gwiazda miała krótkie włosy z czerwonymi końcami, a na zdjęciach opublikowanych po powrocie na Insta, długie blond. Fani zwrócili uwagę, że fotki wyglądają identycznie, jak te opublikowane w lutym.

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

To nie ona

Czy możesz przesłać więcej zdjęć? Jesteśmy bardzo zaniepokojeni, Britney

Hmmm coś jest nie tak

- pisali internauci.

Britney Spears, póki co nie wyjaśniła sprawy.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?
NAJNOWSZE