Britney Spears ZMIENIŁA IMIĘ? W Polsce by to nie przeszło!

Britney Spears
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

W ostatnich miesiącach, a nawet latach, Britney Spears kontaktuje się ze światem głównie za pośrednictwem Instagrama. Kilka dni temu piosenkarka poinformowała, że zdecydowała się na... zmianę imienia. Internauci nie kryją zaskoczenia. Księżniczka popu postawiła na dość nieoczywisty wybór. W Polsce TAKIE imię na pewno by nie przeszło.

Britney Spears nie przestaje zaskakiwać internautów. Amerykańska księżniczka popu od jakiegoś czasu komunikuje się ze światem głównie za sprawą Instagrama. To właśnie w postach zamieszczonych w tym serwisie piosenkarka opowiada o przerażających nadużyciach ze strony nie tylko swojego ojca, ale całej rodziny Spears, która przez kilkanaście lat nie widziała w niej człowieka, a maszynkę do zarabiania milionów dolarów. Przypomnijmy, że gwiazda znajdowała się pod kuratelą Jamiego Spearsa od lutego 2008 roku aż do listopada 2021 roku. Gdyby nie zaangażowanie fanów i powstanie ruchu #FreeBritney, artystka prawdopodobnie dalej byłaby ubezwłasnowolniona. Od chwili odzyskania wolności piosenkarka korzysta z życia na całego. Britney nie tylko wydała pierwszy od 6 lat singiel Hold Me Closer, ale również wzięła ślub z Samem Asgharim i głośno mówi o planach powiększenia rodziny. Niedawno zaskoczyła świat, informując, że... zmieniła imię.

Media znów robią z Britney Spears "wariatkę". Wcale nie miała epizodu maniakalnego!

Fotograf Britney Spears zdradza szczegóły jej ślubu. Wokalistka zaufała Polakowi!

Britney Spears zmieniła imię

Amerykańskie prawo pozwala na znacznie więcej w kwestii nadawania imion. Britney Spears poinformowała na Instagramie, że od teraz będzie przedstawiać się jako River Red. 

Zmieniłam imię na River Red - obwieściła artystka, wprawiając fanów w konsternację. 

Zmiana imienia została również odnotowana na profilu artystki. Wchodząc na konto Britney, wyświetla nam się nazwa użytkownika River Red. Zapewne to kolejny z żartów księżniczki popu. Piosenkarka nie ukrywa, że uwielbia wywoływać zamieszanie w sieci. Wcześniej jej alter-ego nosiło nazwę Channel 8.

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE