Sam Asghari łapie Britney Spears za pupę i nazywa... Buttney. Ale gorące urodziny!

2021-12-02 11:56

Britney Spears skończyła 40 lat! Z okazji urodzin gwiazdy na jej Instagramie pojawiła się seria postów. Na zdjęciach i filmikach widzimy, jak piosenkarka namiętnie całuje się z chłopakiem, a Sam Asghari nie potrafi oderwać od niej rąk. O takich urodzinach Britney Spears marzyła zapewne od bardzo dawna!

2 grudnia 2021 roku Britney Spears skończyła 40 lat! Swój okrągły jubileusz gwiazda świętuje już na szczęście jako wolna osoba, po długich 13 latach kurateli sprawowanej przez własnego ojca. Przypomnijmy, w listopadzie sąd zdecydował o zakończeniu ubezwłasnowolnienia Britney Spears. To ogromny sukces piosenkarki, która od przeszło roku intensywnie walczyła o odzyskanie wolności. Udało się to dzięki ciężkiej pracy prawników i wielkiemu wsparciu fanów, którzy licznymi protestami i petycjami z tysiącami podpisów wywoływali na sądzie ogromną presję. Jak widać - bardzo skuteczną.

Po odzyskaniu wolności Britney Spears intensywnie korzysta z życia. Krótko po zakończeniu kurateli gwiazda wybrała się z chłopakiem na prywatną wyspę. Teraz kontynuuje wypoczynek, a Sam Asghari nie odstępuje jej ani na krok.

Tuż przed urodzinami Britney na jej Instagramie pojawiła się seria filmików i zdjęć z udziałem jej chłopaka. Jak sami zobaczycie, Sam Asghari dosłownie nie może oderwać rąk od swojej ukochanej. Wymyślił też dla niej nowe przezwisko...

Co za ogromna radość !!! Ja i mój narzeczony jesteśmy bardzo podekscytowani wyjazdem…

Boże dziękuję za możliwość wyjazdu z kraju !!!! Jestem wniebowzięta !!!!

- pisze Britney Spears pod swoimi zdjęciami.

Na jednym z filmików artystki widzimy, jak Sam Asghari całuje Britney Spears i łapie ją za pupę.

Narzeczony gwiazdy zamieścił też pod wideo komentarz, w którym podzielił się wymyślonym przez siebie nowym przezwiskiem dla swojej ukochanej: BUTTNEYY ;) czyli połączenie słowa Butt (tyłek) z imieniem piosenkarki.

Słodkie? XD

Britney Spears przyszła na świat 2 grudnia 1981 roku. Przyszła gwiazda urodziła się w niewielkim mieście McComb w stanie Mississippi.

Kariera Britney rozpoczęła się bardzo wcześnie. Kiedy miała osiem lat, matka zabrała ją na casting do telewizyjnego programu  The Mickey Mouse Club. Producenci zachwycili się dziewczynką i tak mała Brit trafiła na ekrany. W tym samym programie swoje pierwsze kroki stawiały zresztą też inne przyszłe gwiazdy, jak choćby Ryan Gosling, Christina Aguilera czy późniejszy chłopak Britney Spears, Justin Timberlake.

Kariera muzyczna Britney Spears rozpoczęła się w roku 1998. Młoda piosenkarka występowała wówczas przed znanymi grupami, m.in. boysbandem NSync, krótko potem, w styczniu 1999 ukazał się jej debiutancki album ...Baby One More Time. Krążek okazał się wielkim hitem, a promujące go piosenki Oops!... I Did It Again oraz (You Drive Me) Crazy długo nie schodziły z czołówek list przebojów na całym świecie.

Wielka kariera Britney Spears rozkręciła się na dobre i przez kilka lat gwiazda była niekwestionowaną księżniczką pop. Niestety sielanka skończyła się dość brutalnie. Po kilku latach gwiazdę dopadły problemy osobiste. Najpierw artystka zaliczyła nieudany epizod u boku Jasona Allena Alexandra, z którym pobrała się w 2004 roku. Małżeństwo zostało szybko unieważnione. W tym samym roku Britney wyszła za przyszłego ojca dwójki swoich dzieci, Kevina Federline. Para była razem przez 3 lata, ale i to małżeństwo się rozpadło. 

Britney Spears ciężko zniosła problemy osobiste i przeżyła poważny kryzys, po którym jej ojciec Jamie Spears wystąpił do sądu o ustanowienie nad nią kurateli. Sąd przychylił się do jego wniosku, przez co gwiazda była w praktyce ubezwłasnowolniona przez długie 13 lat.

Wolność udało jej się odzyskać tuż przed 40. urodzinami.

Sara James przed Eurowizją Junior w ESKA Live! [KONCERT]