Britney Spears świętuje odzyskanie wolności. Dlaczego tak naprawdę miała kuratelę?

2021-11-20 17:45 AM

Dla Britney Spears data 12 listopada 2021 roku to historyczna chwila. W ten dzień sąd oficjalnie uznał sprawowaną przez Jamiego Spearsa kuratelę nad córką za zakończoną! A czy pamiętacie, skąd w ogóle wziął się pomysł na ubezwłasnowolnienie gwiazdy?

Britney Spears jest wolna, co oznacza, że od tej chwili może sama o sobie decydować. Nie tylko zarządzać swoim majątkiem, ale także decydować o życiu prywatnym, co do tej pory nie było możliwe.

Przez 13 lat Britney Spears była pod opieką ojca. Trafiła tam, mając 27 lat, co oznacza, że przez 1/3 swojego życia nie mogła sama o sobie stanowić.

Teraz koszmar się kończy. Sąd w Los Angeles zdecydował o końcu kurateli, która trwała od 2008 roku.

Britney Spears: Dlaczego została objęta kuratelą?

Historia kurateli Britney Spears jest bardzo długa. W tym roku, gdy stało się jasne, że Britney Spears marzy o uwolnieniu się spod skrzydeł zaborczego ojca, fani artystki zaczęli mocno angażować się w temat.

Nie tylko dowiadywali się z mediów, jak obecnie wygląda jej sytuacja i co dzieje się z piosenkarką, ale także organizowali protesty, a nawet utworzyli ruch #FreeBritney.

Już wkrótce trudne chwile dla Britney staną się przeszłością, a póki co piosenkarka rozlicza się z przeszłością i najwyraźniej ucina relacje z osobami, które miały bezpośredni wpływ na jej kuratelę.

A dlaczego gwiazda w wieku 27 lat znalazła się pod opieką ojca? Wszystko z powodów problemów psychicznych, z jakimi lata temu zmagała się gwiazda. Sąd w Los Angeles uznał, że Britney nie poradzi sobie sama i nie jest w stanie o sobie decydować. Do takiej decyzji przyczyniło się również jej załamanie nerwowe. Początkowo kuratela miała być tymczasowa, a opieka docelowo pomóc jej w zarządzaniu 60-milionowym majątkiem i prowadzeniu kariery.

Skończyło się jednak na wchodzeniu w najintymniejsze szczegóły dotyczące życia gwiazdy. Jak sama przyznała, ojciec zmuszał ją do przyjmowania antykoncepcji i odmawiał prawa do wizyty u ginekologa!

Dopiero w tym roku Britney Spears publicznie otworzyła się na sprawę kurateli i zaczęła robić wszystko, by uwolnić się od ojca. Zdradziła też, że największy wpływ na sytuację, w jakiej się znalazła, miała jej matka.

>> Britney Spears do matki: „Pie**ol się”. To nie ojca obwinia o kuratelę

Sonda
Cieszysz się z sukcesu Britney Spears?
EskaROCK Live! - Organek - Cały ten fejm
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE