Britney Spears świętuje odzyskanie wolności. Pokazała się kompletnie NAGO!

2021-10-01 10:04 AM
Britney Spears
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

W życiu Britney Spears dzieją się przełomowe chwile. Powoli ziszczają się marzenia piosenkarki, która od kilkunastu lat walczy o odzyskanie wolności. Spears przez długie lata nie mogła decydować ani o życiu zawodowym, ani nawet o prywatnym…

Historia Britney Spears i jej kuratela wstrząsnęła całym światem. Utworzono nawet ruch #FreeBritney, by wesprzeć artystkę, która walczy ze swoim zaborczym ojcem. Powoli na oczach wielbicieli artystki spełnia się jej marzenie. Gwiazda ma ogromny powód do świętowania.

Jej ojciec, James Spears został zawieszony w funkcji kuratora jej majątku. Ale to nie koniec. Już za miesiąc, sąd ponownie przyjrzy się sprawie i zdecyduje, czy nie pozbawić go całkowitej kontroli nad córką.

Britney Spears nago na Instagramie

Skoro to ogromny sukces, to i świętowanie jest ogromne. Nie tylko spontaniczne wakacje z ukochanym, ale także sesja TOPLESS na Instagramie. A akurat na tej kwestii Brit zna się bardzo dobrze.

To już kolejne odważne fotki gwiazdy na jej profilu. Nagie ciało Britney w pełnej okazałości. Artystka zasłoniła jedynie sutki i miejsca intymne ikonką kwiatka.

Co na to fani? Jedni zachwyceni, a inni… proponują jej rozważenie założenia konta na OnlyFans!

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO
NAJNOWSZE