Britney Spears świętuje 40 urodziny. Sam Asghari nieźle się postarał

2021-12-02 22:02 es

Britney Spears świętuje dziś 40 urodziny. Gwiazda naprawdę ma co celebrować! Nie chodzi tylko o kolejny rok na karku... Sam Asghari nieźle się postarał, żeby te urodziny były wyjątkowe. Co przygotował dla swojej przyszłej żony z tej okazji?

Życie Britney Spears znowu zaczyna się układać! Z tygodnia na tydzień mamy szczęście opisywać kolejne radosne wieści. Sam Asghari oświadczył się swojej ukochanej. Niedługo później udało się odsunąć ojca artystki od kurateli. i w końcu całkowicie ją zdjąć!

Po 13 latach Britney Spears może żyć pełnią życia! 2 grudnia gwiazda świętuje 40 urodziny. I pierwszy raz od lat może to robić dokładnie tak, jak chce.

Sam Asghari nieźle się postarał z tej okazji!

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Britney Spears świętuje 40 urodziny

Internet obiegły już nagrania, jak Britney Spears i Sam Asghari stoją w prywatnym odrzutowcu. Tancerz mocno trzymał swoją ukochaną ;)

To był dopiero początek atrakcji. Sam Asghari wrzucił na stories dalszy ciąg ich wycieczki. Postawił przed Britney Spears piękny tort w kształcie litery B, ozdobiony kwiatami. I nawet odśpiewał piosenkę! Gwiazda nie kryła radości.

Kiedy Britney Spears i Sam Asghari dotarli na miejsce, czekała kolejna niespodzianka. Pokaz fajerwerk! Chociaż nie pochwalamy sztucznych ogni, to w tym przypadku możemy przymknąć oko. To pierwsze urodziny artystki w nowej części jej życia.

Życzymy 100 lat!

NAJNOWSZE