Radosna Britney Spears otwiera sezon świąteczny. Choinka już ubrana!

2021-11-23 23:02 es

Święta to najbardziej magiczny czas w roku. Zwłaszcza dla Britney Spears, która pierwszy raz od 13 lat spędzi je, tak jak chce - jako wolna osoba. Gwiazda nie zamierza dłużej czekać i już ubrała świąteczne drzewko. Zobaczcie, ile radości z tego ma!

W ostatnich tygodniach życie Britney Spears zmieniło się nie do poznania. Gwiazda przyjęła zaręczyny ukochanego, odzyskała wolność i nareszcie może żyć na własnych zasadach. Oznacza to, że nikt jej nie powstrzyma przed... ubraniem choinki w listopadzie!

Na nowych nagraniach Britney Spears pokazała świąteczne dekoracje w domu. Spójrzcie, ile radości jej to daje!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Britney Spears gotowa na święta

W jej życiu wydarzyło się ostatnio tyle dobrego, że nic dziwnego, że wokalistka jest gotowa na świąteczny sezon. Na nowych nagraniach Britney Spears pokazała fanom wielką choinkę. Czyżby inspirowała się Taylor Swift i reedycją jej płyty Red?

Zmieniłam moje różowe drzewko na czerwone 🎄🌹💋 … było różowe od 4 lat i po prostu bardzo chciałam pokazać je wam, teraz gdy jest czerwone !!!!

Napisała.

Trudno nie zauważyć, jak radosna jest Britney Spears na nowych nagraniach!

- WYGLĄDASZ NA O WIELE SZCZĘŚLIWSZĄ

- Twój uśmiech po prostu świeci kochanie 😍

- Wolność wygląda na tobie dobrze ❤️

- Wyglądasz tak radośnie 😍❤️❤️

Czytamy pod nagraniami Britney Spears. trudno się nie zgodzić z tymi komentarzami!

Chociaż kuratela Britney Spears to już historia, trudno zapomnieć, przez co musiała przechodzić. Oto jak wyglądała jej walka o odzyskanie wolności przez lata:

NAJNOWSZE