Britney Spears z synami

i

Autor: YouTube/Britney Spears

Britney Spears jest w ciąży! Jej dwaj synowie to już prawie dorośli mężczyźni

2022-04-12 11:53

Fani Britney Spears doskonale wiedzą o tym, że gwiazda od lat marzyła o trzecim dziecku. Do tej pory było to jednak niemożliwe ze względu ze względu na pozostawanie pod kuratelą ojca, który kontrolował nawet najbardziej intymne aspekty jej życia. Gdy księżniczka popu odzyskała wolność, postawiła na zmiany. Prawie dorośli Sean i Jayden będą mieli rodzeństwo!

Britney Spears jest w ciąży - ta wiadomość zelektryzowała wszystkich w poniedziałkowy wieczór. Gwiazda popu, która w listopadzie zeszłego roku odzyskała wolność po blisko 14 latach spędzonych pod kuratelą własnego ojca, podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem Instagrama. W typowy dla siebie sposób Britney wyznała, że zauważyła, iż w ostatnim czasie mocno przytyła, co skłoniło ją do zrobienia testu ciążowego. Ten okazał się być pozytywny. Piosenkarka od lat wspominała, że marzy jej się ponowne zostanie mamą. Było to jednak niemożliwe. 23 czerwca 2021 roku gwiazda wyjawiła przed sądem szokującą prawdę, jakoby ojciec i członkowie teamu nie pozwalali jej na zajście w ciążę, uniemożliwiając wyciągnięcie wkładki domacicznej. Gdy Brit odzyskała wolność, zdecydowała się na założenie rodziny z Samem Asgharim, z którym poznała się w 2016 roku. Warto wspomnieć, że księżniczka popu ma już dwóch synów ze swojego małżeństwa z tancerzem Kevinem Federlinem. Sean Preston i Jayden James są już prawie dorośli!

Sonda
Śledzisz życie Britney Spears?

Synowie Britney Spears prawie dorośli!

W przeciwieństwie do dzieci innych hollywoodzkich gwiazd, synowie Britney stronią od show-biznesu. Jeszcze jako mali chłopcy bywali z mamą na czerwonym dywanie, a nawet wystąpili z nią w teledysku do nagranego w 2013 roku singla Ooh La La. Dziś nastolatkowie mocno chronią swoją prywatność i jak wyznała Spears, nie pozwalają na wrzucanie z nimi zdjęć. Sprawdźcie, jak dzisiaj wyglądają blisko 17-letni Sean Preston i o rok młodszy Jayden James. Podobni do sławnej na całym świecie mamy?

Allan Enso Krupa o singlu Lambada, byciu synem Edyty Górniak i porównaniach do Maty