Britney Spears przerywa milczenie, ale fani nie wierzą, że to JEJ słowa

2021-04-13 11:59 mm
Britney Spears
Autor: CLTN, GICE/Backgrid/East News

Wielu fanów jest przekonanych, że Britney Spears nie może samodzielnie obsługiwać swojego Instagrama. Zwolennicy teorii spiskowych wierzą jednak, że piosenkarka od czasu do czasu stara się przekazać swoim wielbicielom tajne sygnały. Czy zakładając czerwone rękawiczki artystka potwierdziła, że jest w niebezpieczeństwie? Britney Spears wreszcie przerwała milczenie i nawiązała do komentarzy swoich fanów.

Britney Spears już ponad jedną trzecią część swojego życia spędza pod kuratelą własnego ojca. Jamie Spears zarządza nie tylko jej majątkiem, ale może też decydować, jak jego córka spędza czas, z kim się spotyka i kogo przyjmuje w domu.

W praktyce, zdaniem wielu fanów, 39-letnia piosenkarka jest niemal całkowicie ubezwłasnowolniona. A skoro tak, to jakim cudem ojciec pozwala jej na publikowanie w internecie własnych zdjęć, filmów i komentarzy? To jeden z najczęściej powtarzanych argumentów w ustach tych fanów, którzy wierzą, że posty Britney Spears są reżyserowane przez jej ojca.

Niedawno na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, na których Brit wystąpiła w jaskrawo czerwonych rękawiczkach. Fani są przekonani, że to odpowiedź artystki na niedawny komentarz, w którym ktoś napisał:

Załóż coś czerwonego, jeśli jesteś w niebezpieczeństwie.

Britney Spears przerywa milczenie. Ale czy to na pewno jej słowa?

2 dni po opublikowaniu głośnego zdjęcia w czerwonych rękawiczkach, Britney wrzuciła post, w którym nawiązała do licznych komentarzy z troską o jej stan.

Gwiazda zamieściła na Insta film nagrany przed rokiem na potrzeby Just a Touch of Rose.

Jestem szczęśliwa, że mogę się tym podzielić, szczególnie ze światem, który jest tak empatyczny i przejmuje się moim życiem ... co mogę powiedzieć, TO MI SCHLEBIA 💁🏼‍♀️ !!! 

- napisała Britney Spears... albo - jak twierdzą niektórzy fani - napisał JEJ OJCIEC.

Teoria o tym, że posty artystki reżyseruje Jamie Spears zdobywa coraz więcej zwolenników. Jak sądzicie - jest w tym trochę prawdy?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE