Britney Spears ukryła wiadomość w poście o CZERWIENI? Fani na tropie

2021-04-12 15:43 mm
Britney Spears szyfruje tajne wiadomości?
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER, instagram.com / Britney Spears

Co dokładnie chce przekazać swoim fanom Britney Spears? Czy piosenkarka szyfruje tajną wiadomość do swoich wielbicieli? Ostatni post gwiazdy na Instagramie wywołał wśród jej fanów niemałe zamieszenie. Niektórzy internauci są przekonani, że Britney Spears znów próbuje przekazać im ukrytą informację.

Britney Spears od wielu lat znajduje się pod kuratelą własnego ojca. Jamie Spears kontroluje nie tylko jej majątek, ale może też decydować o tym, gdzie i z kim spędza czas jego córka. Zdaniem wielu fanów, także posty piosenkarki na Instagramie są cenzurowane, a może nawet REŻYSEROWANE przez ojca gwiazdy. 

I właśnie ta ostatnia teoria rodzi kolejne plotki. Zdaniem wielu fanów, Britney Spears od pewnego czasu stara się UKRYĆ tajny przekaz w swoich filmikach i zdjęciach publikowanych na Instagramie. 

Tajemnicze posty Britney Spears. Czym jest CZERWIEŃ?

Britney nie tylko nigdy nie zdementowała plotek o zaszyfrowanych informacjach, ale też sama (świadomie lub nie) podsyca teorie spiskowe swoich fanów. Spore zamieszanie wywołał ostatnio jej najnowszy post. Niektórzy fani są przekonani, że gwiazda znów "błaga o ratunek".

RED IS HERE 💋💋💋 !!!!

- napisała w miniony weekend Britney Spears przy zdjęciu, do którego pozuje w jaskrawo czerwonych rękawiczkach. Piosenkarka przykłada dłonie do policzków i robi poważną minę. Zdaniem części fanów, artystka znów "chce coś w ten sposób przekazać".

Czym jest CZERWONY?

Czy tylko na nic z tego nie rozumiem???

RED (Taylor’s Version)?!?!?

Britney, co się dzieje?

- piszą fani w komentarzach pod zdjęciem.

Najwięcej zamieszania wywołał komentarz, w którym jedna z fanek nawiązała do jednego ze starszych postów piosenkarki.

Czerwony? Ktoś napisał pod jej ostatnim zdjęciem, żeby założyła coś czerwonego, jeśli ma kłopoty...

I co Wy na to? Myślicie, że Britney Spears naprawdę chce przekazać fanom, że ma problemy? A może po prostu spodobało jej się podsycanie teorii spiskowych?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
Britney Spears
Autor: KAMA/Backgrid/East News
NAJNOWSZE