Kompletnie naga Britney Spears na Instagramie! "Energia wolnej kobiety"

2022-01-07 15:50 es

Britney Spears odzyskała wolność po 13 latach spędzonych pod kuratelą sądową ojca. Teraz wokalistka korzysta z wolności na swój sposób. Skoro nikt nie kontroluje już jej social mediów, może tam publikować, co chce... Dlatego na Instagramie możecie zobaczyć, jak wygląda nagą Britney Spears nago!

Britney Spears przyszła na świat 2 grudnia 1981 roku. Gwiazda urodziła się w niewielkim mieście McComb w stanie Mississippi. Ale już niedługo później była znana na całym świecie. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała w popularnym programie dla dzieci.

Z czasem zajęła się muzyką i okazało się to strzałem w dziesiątkę! Britney Spears zdobyła szturmem listy przebojów. Jej płyty sprzedawały się jak świeże bułeczki, podobnie zresztą było z biletami na koncert.

Jednak wielka sława i presja odbiły się na zdrowiu psychicznym gwiazdy. Britney Spears przeszła publiczne załamanie nerwowe. Po tych wydarzeniach została ubezwłasnowolniona na 13 lat. Niedawno udało się jej odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Teraz korzysta z niego na swoich zasadach, nie unikając kontrowersji...

ESKA XD #039 - TIKTOK TRENDY 2022, STRANGER THINGS 4, RAJSKIE WAKACJE BEZ ŚNIEGU

Kompletnie naga Britney Spears na Instagramie

Jeszcze zanim sąd oficjalnie zniósł kuratelę nad Britney Spears, gwiazda zaczęła publikować nagie zdjęcia. Oczywiście pamiętając, by zakryć najbardziej intymne miejsca.

Teraz Britney Spears opublikowała kolejne, nagie selfie. Wokalistka pozuje w łazienkowym lustrze kompletnie goła! Użyła tylko maleńkich emoji, żeby Instagram nie zdjął jej zdjęcia za łamanie regulaminu...

Energia wolnej kobiety nigdy nie smakowała lepiej

Czytamy w opisie.

Jak Wam się podoba taka wyzwolona Britney Spears?

Jak dobrze znasz Britney Spears?

Pytanie 1 z 9
Jak Britney zaczynała karierę?

To nie pierwszy raz, gdy Britney Spears publikuje nagie fotki. Pamiętacie te?

NAJNOWSZE