Britney Spears BEKA na Instagramie! Tak wyśmiewa obowiązkową terapię

2021-12-03 15:50 es

Od niedawna Britney Spears może bez ograniczeń publikować treści w swoich social mediach. Przez 13 lat niewoli nazbierało się sporo rzeczy, które teraz chce ujawnić. Oczywiście najbardziej obrywa się rodzinie, która ją przymuszała m.in. do długich terapii. Na nowym nagraniu Britney Spears wyśmiewa sesje.

Britney Spears w końcu odzyskała kontrolę nad swoim życiem. Przez ostatnie 13 lat to ojciec decydował o każdym aspekcie jej życia. Zaczęło się od publicznego załamania nerwowego, a później gwiazda została niewolnicą, zarabiającą fortunę dla swojej rodziny.

Odkąd zdjęto kuratelę, Britney Spears odważniej korzysta z social mediów. Najbardziej obrywa się oczywiście rodzinie, która ją ubezwłasnowolniła. Artystka opublikowała właśnie nagranie, w którym wyśmiewa terapie, do których była przymuszana.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Britney Spears parodiuje swoich terapeutów

Przez 13 lat kurateli Britney Spears korzystała z terapii. Niekoniecznie z własnej woli... W nowym nagraniu rozprawia się z terapeutami. Gwiazda parodiowała terapeutów, mówiąc standardowe formułki:

- Jestem tu, żeby zadać ci kilka pytań, chcę, żebyś była kompletnie zrelaksowana, ja zrobię robotę.

- Jestem tu, by ci pomóc, zasada numer jeden.

- Musimy oczyścić drogę komunikacji, żebyśmy mogły odczytywać siebie nawzajem, żebym mogła wykonać swoją pracę.

Dalej widzimy kobietę, leżącą na kanapie, która udaję kozetkę. "Pacjentka" zapewnia, że czuje się w porządku, ma udany rok i dobry dzień. Britney Spears dalej wciela się w nieustępliwą terapeutkę i bombarduje kolejnymi pytaniami:

- Oddychasz dobrze? Jesz dobrze? Jak twój dzień? O której kładziesz się spać?

Później Britney Spears wyrzuca z siebie przekleństwa i okrzyki oraz... beka! Całe szczęście, że jej romans z księciem Williamem się nie rozwinął, bo królowa Elżbieta II mogłaby tego nie przeżyć...

Dalej Britney Spears wyjaśniła fanom, jak długo musiała korzystać z przymusowej terapii.

Tyle terapii, ile musiałam zrobić wbrew mojej woli… byłam zmuszona płacić i słuchać kobiet, które mówią mi, jak zamierzają osiągnąć mój sukces… to była radość… nie, naprawdę… 10 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu …nie kłamię …dla tego pięknego narodu byłoby lepiej, abym poświęciła swoje życie parodiom wspaniałej terapeutki 🙄😂🙊!!!!

Na końcu Britney Spears dodała, że dzięki dobrze dobranym lekom nie musi dłużej korzystać z terapii.

Doceniacie jej talent komediowy?

Droga do wolności Britney Spears była długa. Zobaczcie, co musiała przejść podczas kurateli:

NAJNOWSZE