Britney Spears pozuje w samych STRINGACH! Kto robił fotkę?

2021-11-09 8:50 AM

Britney Spears po 13 latach w końcu zaczyna czuć co to wolność. Swoją niezależność od pewnego czasu wyraża na Instagramie. Nie tylko pisze odważnie co myśli o kurateli i swojej „kochanej” rodzinie, ale także mega często pozuje nago.

Sprawa kurateli Britney Spears sprawiła, że oczy całego świata przez dłuższy czas były zwrócone tylko na nią. Wspierają ją nie tylko osoby ze świata show-biznesu, ale także internauci i wierni fani.

Gdy odzyskanie wolności spod skrzydeł zaborczego ojca powoli staje się faktem, Britney na Instagramie często i chętnie porusza kwestie dotyczące swojej rodziny. To tam również pokazuje się światu kompletnie nago, lub tylko z jednym elementem garderoby. Nie da się ukryć, że skutecznie przyciąga uwagę.

Gdy Britney zaczęła odważnie publikować nagie fotki, wiele osób zachodziło w głowę, o co może chodzić. Spora część martwiła się o gwiazdę, obawiając się, że fotki to zapowiedź załamania nerwowego u piosenkarki.

Ale chyba pokazywanie się topless to dla Spears sposób na powrót do wolności.

Na Instagramie Księżniczka Popu kolejny raz odważnie zapozowała. Tym razem w żółtych stringach. Odwrócona tyłem pozuje na tle pokoju, a my pytamy, kto robił fotkę?

Odpowiedzi nie trzeba było długo szukać. Artystka zdradziła to w opisie zdjęcia.

Wczoraj po raz pierwszy użyłam prawdziwego aparatu fotograficznego 📷 w moim pokoju … postawiłam go na stojaku, postawiłam na zegarze i zrobiłam to 💋💋💋 !!!! żółte stringi i @MinnieMouse na łóżku 💋💋😂🐭 !!!!

- pisała zachwycona gwiazda.

Britney Spears chyba odkryła nową pasję. Spodziewajcie się więc sporo HOT fotek! 😉

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Zobacz też mega hot narzeczonego Britney Spears!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE