Britney Spears zachwyca się synami. "Dziewczyny, szykujcie się"

2021-09-22 22:02 es

Po krótkiej przerwie Britney Spears wróciła na Instagram. Gwiazda opublikowała tam uroczy post z okazji urodzin swoich synów. Sean i Jayden "są niezwykle niezależnymi młodymi mężczyznami", więc mama nie mogła opublikować ich zdjęć. Za to komplementów Britney Spears już nie szczędziła!

Britney Spears ostatnio nastraszyła fanów, znikając nagle z Instagrama. Na szczęście po kilku dniach wróciła, ogłaszając, że to jedynie chwilowa przerwa.

Teraz opublikowała długi i uroczy post. Gwiazda nie często pozwala sobie na takie wyznania... Dotyczyły jej synów. Sean i Jayden są owocem jej małżeństwa z Kevinem Federlinem. Chłopcy mają odpowiednio 16 i 15 lat. Nikomu nie trzeba więc tłumaczyć, że niechętnie pozują na Instagramie mamuśki.

Chociaż urodzinowy post musiał się obyć bez zdjęć, Britney Spears nie szczędziła synom komplementów.

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Britney Spears zachwyca się synami

Sean i Jayden świętowali niedawno urodziny. Starszy z nich urodził się 14 września 2005 roku, a młodszy 12 września 2006 roku. Britney Spears zdradziła fanom, że z tej okazji urządzili małą rodzinną uroczystość.

Urodziny moich chłopców były w zeszłym tygodniu…i niestety dorastają i chcą robić swoje… Muszę poprosić ich o pozwolenie, aby ich pokazywać, ponieważ są niezwykle niezależnymi młodymi mężczyznami 🤷🏼‍♀️😂🥺 !!! W każdym razie mieliśmy małą imprezę i najfajniejsze lody 🍨 🎂 !!! Doprowadza mnie to do szału, bo są tak wysocy i kurcze, wciąż rosną 😳😳😳 !!!

Napisała gwiazda.

Dalej pozwoliła sobie na zasypanie synów komplementami.

Moje dzieci w garniturze !!! To jest szalone !!! A dziewczyny...szykujcie się, bo moi chłopcy są tacy przystojni 🥰🥰🥰 !!! (...) moje dzieci są bardzo prywatne, co uwielbiam, ale powiem wam, że oboje są niezwykle utalentowani, a ja jestem tak niesamowicie błogosławiona, że mam tych dwóch małych mężczyzn w moim życiu ❤️🙏🏼 !!

Zachwycała się wokalistka.

Zamiast zdjęcia synów Britney Spears opublikowała cytat mówiący, że nie ma nic silniejszego, niż miłość matki do syna.

W tym przypadku to bez dwóch zdań prawda!

NAJNOWSZE