Tu wychowywała się Britney Spears [GALERIA] Jej rodzinny dom został sprzedany

2021-02-20 11:02 kp

Choć dziś Britney Spears jest prawdziwą legendą popu, w dzieciństwie żyła jak zupełnie zwyczajna dziewczynka - oczywiście do czasu, aż nie odkryto jej talentu. Wokalistka wychowała się w domu w Kentwood w Luizjanie i to stamtąd razem z matką wyruszyła do Nowego Jorku, by podbić świat showbiznesu. Przy okazji sprzedaży rodzinnego domu Britney Spears do sieci trafiły zdjęcia posiadłości.

Fani Britney Spears mają niepowtarzalną okazję zajrzeć do domu, w którym wychowywała się wokalistka. Gwiazda urodziła się w McComb w Mississippi, jednak dorastała w Kentwood w Luizjanie, gdzie mieszkała z rodzicami i rodzeństwem. To właśnie w Kentwood w wieku trzech lat zaczęła uczęszczać na lekcje śpiewu, a później występowała w lokalnych przedstawieniach dla dzieci.

Ojciec Britney Spears wystawił posiadłość na sprzedaż w ubiegłym roku. Kupiec znalazł się niedawno - media podają, że dom został sprzedany na początku lutego za niecałe 300 tysięcy dolarów. Dla porównania, swój obecny dom w Kalifornii Britney kupiła za około 7,4 miliona dolarów.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Dom Britney Spears z dzieciństwa

Dom, w którym wychowywała się Britney Spears ma powierzchnię 213 metrów kwadratowych. Znajdują się w nim trzy sypialnie i dwie łazienki - jedno z pomieszczeń, które służyło za pokój Britney, jest dziś puste, ponieważ rekwizyty trafiły do lokalnego muzeum. Dom urządzono w stylu lat 70., z tapetami na ścianach i drewnianym kominkiem, a na podwórku znajduje się garaż na dwa samochody oraz drugi budynek, który służył domownikom za siłownię lub studio tańca.

>> Britney Spears wysyła tajne wiadomości na Instagramie? Fani dopatrują się ich w grze

Mimo związku nieruchomości z Britney Spears, dom został sprzedany za całkowicie zwyczajną w tamtych okolicach cenę. Ojciec gwiazdy, który sprzedał posiadłość, najwyraźniej nie podbijał stawki i z wdzięcznością przyjął fakt, że na dom znalazł się kupiec.

Zobaczcie, gdzie wychowywała się Britney Spears!

NAJNOWSZE