Bridgertonowie: Rege-Jean Page i Phoebe Dynevor razem czekają na 2. sezon! "Jesteśmy w kontakcie"

2021-01-18 14:53 kp
Bridgertonowie: Rege-Jean Page, Phoebe Dynevor
Autor: Everett Collection/East News

Fani serialu Bridgertonowie z niecierpliwością czekają na informacje na temat drugiego sezonu produkcji. Choć Bridgertonowie trafili na Netflixa dopiero pod koniec grudnia, zrobili tak ogromne wrażenie na widzach, że ci z chęcią przywitaliby kolejne odcinki. Na powrót na plan czekają też Phoebe Dynevor i Rege-Jean Page, czyli aktorzy wcielający się w dwie główne role.

Losy Daphne i przystojnego Simona z serialu Bridgertonowie wciągnęły widzów do tego stopnia, że choć 1. sezon ukazał się kilka tygodni temu, wszyscy niecierpliwie czekają już na kolejny. Para głównych bohaterów wyjątkowo przypadła fanom Netflixa do gustu. Zcielający się w nich Phoebe Dynevor i Rege-Jean Page regularnie pojawiają się więc w mediach i opowiadają o pracy przy produkcji. Fanów najbardziej interesuje oczywiście ich relacja prywatna - wiele osób podejrzewało, że aktorzy są parą również poza planem filmowy.

Te teorie zostały niedawno rozwiane przez samych zainteresowanych. To nie oznacza jednak, że nie są sobie bardzo bliscy! Teraz zdradzili, że są w stałym kontakcie.

ESKA XD #014

Phoebe Dynevor i Rege-Jean Page wrócą w Bridgertonach 2?

O tym, że los 2. sezonu Bridgertonów jest na razie niepewny, pisaliśmy już ostatnio na Hotplota.pl. Sama Phoebe Dynevor przyznała, że trudno jej wyobrazić sobie, w jaki sposób można by kręcić kolejne odcinki serialu z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Phoebe Dynevor i Rege-Jean Page czekają więc na decyzje dotyczące ewentualnego powrotu na plan. I choć są od siebie daleko, utrzymują stały kontakt.

Niestety on teraz wyjechał do Los Angeles, ale często się ze sobą kontaktujemy. To był ważny moment w naszym życiu pod wieloma względami i oboje byliśmy tym bardzo podekscytowani. Spędziliśmy razem tyle czasu na próbach, że staliśmy się dobrymi kumplami.

- przyznała Phoebe Dynevor.

Wy też czekacie na 2. sezon Bridgertonów?

NAJNOWSZE