Bridgertonowie: 2 sezon nie powstanie? "Nie wyobrażam sobie tego!"

2021-01-16 12:48 kp
Bridgertonowie: Rege-Jean Page, Phoebe Dynevor
Autor: Everett Collection/East News

Fani serialu Bridgertonowie już nie mogą się doczekać kontynuacji nowego hitu Netflixa. Po tym, jak produkcja trafiła na platformę w grudniu, fani zakochali się w pikantnej historii rodem z XIX-wiecznej Anglii. Tymczasem prace nad 2. sezonem Bridgertonów mogą być mocno problematyczne. Oczywiście wszystko przez pandemię!

Fani serialu Bridgertonowie po ośmiu odcinkach pierwszego sezonu produkcji mają wielką ochotę na więcej. Nowy serial Netflixa stał się hitem, a nazwiska aktorów, którzy pojawili się w głównych rolach, regularnie trafiają do mediów. Gwiazdy Bridgertonów coraz częściej są przy tym pytane o 2. sezon serialu - kiedy go zobaczymy? Tu pojawia się problem...

Ekipa serialu Bridgertonowie miała wiele szczęścia i 1. sezon serialu powstał jeszcze przed wybuchem pandemii. Od wiosny ubiegłego roku prace na planach filmowych na świecie są bardzo utrudnione - ekipa porusza się poza zdjęciami w maskach i regularnie testuje się, a w scenariuszach wykreślane są sceny zbiorowe i te wymagające bardzo bliskiego kontaktu między aktorami. W takich warunkach kręcenie filmów i seriali to droga przez mękę.

>> Tom Cruise kupił roboty do pilnowania, czy ekipa Mission: Impossible nosi maseczki!

ESKA XD #014

Bridgertonowie - 2. sezon nie powstanie przez pandemię?

Pracy w takich warunkach nie wyobrażają sobie aktorzy Bridgertonów. 2. sezon jest już mocno oczekiwany przez fanów, jednak ekipa martwi się, że kręcony w warunkach pandemii, nie sprosta ich oczekiwaniom.

Nie mogę sobie wyobrazić, jak byłoby możliwe filmowanie w takich okolicznościach. Mamy tak wielu statystów i tak wielu członków załogi, do tego te bardzo intymne sceny. Po prostu zdumiewa mnie, jak to sfilmujemy to zgodnie z zasadami covidowymi, chyba że wcześniej byłaby szczepionka.

- powiedziała ostatnio Phoebe Dynevor.

Aktorka miała okazję zaznać w tym roku pracy w warunkach pandemii i nie wspomina jej dobrze.

Kiedy kręciłam, nosiliśmy maski na próbach. Więc nie zdejmujesz jej, dopóki nie powiedzą: akcja. A przynajmniej my tego nie robiliśmy. To było naprawdę dziwne doświadczenie. Nie widziałam twarzy nowego chłopaka mojej postaci, dopóki nie kręciliśmy razem sceny, co było naprawdę dziwne.

- powiedziała.

Co więc z 2. sezonem Bridgertonów?

Naprawdę nie mam pojęcia, co zamierzają zrobić z drugim sezonem, ale wyobrażam sobie, że gdyby śledzili książki, to byłaby to podróż Anthony'ego. Jestem pewna, że Daphne w końcu się w to zaangażuje. Ale tak, zastanawiam się, jak to będzie wyglądało. Cieszę się, że się dowiem.

- przyznała.

NAJNOWSZE