Rege-Jean Page zdobył pierwszą aktorską nagrodę! Oczywiście za Bridgertonów

2021-03-29 13:48 kp
Rege-Jean Page - Bridgertonowie
Autor: Everett Collection/East News

Rege-Jean Page dzięki roli w serialu Bridgertonowie ma szansę dołączyć do pierwszoligowych gwiazd Hollywood. Przystojny aktor wciąż otrzymuje kolejne propozycje, a teraz może pochwalić się także pierwszą nagrodą dla serialu. Rege-Jean Page zdobył za rolę Simona Basseta statuetkę NAACP Image Awards 2021!

Rege-Jean Page dotąd mógł cieszyć się po swojej roli w Bridgertonach ogromną sympatią fanów. Teraz przyszedł też czas na pierwszą nagrodę! Aktor odebrał wirtualnie pierwszą statuetkę dla serialu Bridgertonowie.

Gdy w grudniu Bridgertonowie trafili na Netflixa, nazwiska Phoebe Dynevor i Rege-Jeana Page'a stały się najgorętszymi nazwiskami wśród fanów seriali. Role Daphne Bridgerton i Simona Basseta oraz sporo gorących scen, w których się pojawili, sprawiły, że fani z całego świata chcieli się dowiedzieć, kim są gwiazdy produkcji. Przez wiele tygodni fani spekulowali, że Phoebe i Rege-Jean są parą również w życiu rzeczywistym, a to z powodu chemii, jaką pokazali na ekranie.

Oboje mają jednak inne obiekty zainteresowania - Rege-Jean Page spotyka się z pisarką Emily Brown, a Phoebe Dynevor paparazzi i widują ostatnio w towarzystwie Pete Davidsona.

>> Christopher Cugowski w Bridgertonach. Poznaliście syna Krzysztofa Cugowskiego na ekranie?

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Rege-Jean Page nagrodzony

Rege-Jean Page zdobył w weekend nagrodę NAACP Image Awards 2021 dla najlepszego aktora w serialu. To pierwsze wyróżnienie aktora i pierwsze dla serialu Bridgertonowie, zatem nie dziwi, że Brytyjczyk czuł się zaszczycony.

Wow, gratulacje dla wszystkich w tej kategorii. To jest absolutnie dla wszystkich niesamowitych ludzi z naszego zespołu, którzy stworzyli coś tak wyjątkowego. To najwyższy zaszczyt reprezentować nas w pełni naszego piękna, naszego blasku, naszej świetności, naszej rodziny królewskiej, naszego romansu, naszej miłości. Reprezentowanie tego i ludzi, których reprezentuję, jest najwyższym zaszczytem i zrobię swój wszystko, aby być tego godnym.

- powiedział.

Tymczasem w połowie marca w Londynie ruszyły zdjęcia do 2. sezonu Bridgertonów. Wciąż jest zagadką, jak dużą rolę w nowym odcinkach odegrają postaci Daphne i Simona. Wiadomo jednak, że fabuła skupi się tym razem na innym bohaterze - Anthonym Bridgertonie, w którego wciela się Jonathan Bailey.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE