Bridgertonowie: obsada grała w Harrym Potterze! Kim byli Regé-Jean Page i Freddie Stroma?

2021-01-13 18:09 es
Bridgertonowie: Rege-Jean Page, Phoebe Dynevor
Autor: Everett Collection/East News

Obsada serialu Bridgertonowie skradła serca widzów. Nie da się ukryć, że największym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród pań cieszy się Regé-Jean Page, czyli Simon Basset. Popularność zyskał także Freddie Stroma, który zagrał księcia Fredericka z Prus. Spostrzegawczy widzowie zauważyli, że aktorzy pracowali już przy jednej produkcji. Połączył ich... Harry Potter!

Bridgertonowie, czyli ekranizacja kultowej powieści to ostatni hit Netflixa. Widzowie z miejsca pokochali dworskie życie bohaterów. Obsada serialu Bridgertonowie szybko zyskała wielką popularność. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszy się Regé-Jean Page, czyli Simon Basset. Jednak uwagę zwraca również Freddie Stroma, który zagrał księcia Fredericka z Prus.

Okazuje się, że Bridgertonowie to nie pierwsza produkcja, przy której Regé-Jean Page i Freddie Stroma pracowali razem! Połączył ich... Harry Potter.

ESKA XD #013

Regé-Jean Page i Freddie Stroma pracowali przy Harrym Potterze

Uważne oczy internautów niczego nie przegapią. Regé-Jean Page tak bardzo zwrócił na siebie uwagę, że fani zrobili dochodzenie. Oczywiście, Bridgertonowie to nie jego pierwsza produkcja. Wszystkie filmy i seriale z jego udziałem znajdziemy, chociażby na portalu FilmWeb. Jednak pewnej roli tam nie ma... Regé-Jean Page z serialu Bridgertonowie grał w Harrym Potterze. Chociaż grał to może za dużo powiedziane. W filmie Harry Potter i Insygnia Śmierci - część 1 z 2011 roku miał mały występ.

Udało się Wa go zauważyć? To gość na weselu Billa i Fleur, stojący obok Emmy Watson.

Podpowiadamy - 4 minuta!

 Regé-Jean Page z serialu Bridgertonowie grał w Harrym Potterze
Autor: Youtube.com/ Harry Potter Clips

Fani serii filmów z serii Harry Potter wiedzą, że nie tylko Regé-Jean Page tam zaczynał. Freddie Stroma, czyli książę Frederick z Prus, grał Cormaca McLaggena. Pojawił się w 6 oraz 7 części filmów.

Wiedzieliście?

NAJNOWSZE