Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Poszło o Lady Gagę?

2019-05-13 14:32
Bradley Cooper i Irina Shayk 13.05
Autor: Rex Features/East News

Pojawiły się doniesienia o końcu związku Bradleya Coopera i Iriny Shayk! Ci, którzy wierzą w romans aktora i Lady Gagi będą rozczarowani...

Po premierze filmu „Narodziny gwiazdy” media natychmiast zaczęły spekulować na temat rzekomego romansu głównych bohaterów, Bradleya Coopera i Lady Gagi. Sami zainteresowani oczywiście wszystkiemu zaprzeczyli, jednak coś musi być na rzeczy. Jeden z zagranicznych serwisów MTO News poinformował, że Bradley Cooper rozstał się z Iriną Shayk.

Cooper i Shayk byli parą od 2015 roku. Podobno aktor i modelka nie są już razem, a ogłoszenie ich rozstania ma nastąpić na dniach.

„Bradley zawsze chciał zachować swoje prywatne życie tylko dla siebie, Irina natomiast uważa, że powinni wydać oświadczenie dla mediów” - podało źródło.

LADY GAGA NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z ROZSTANIEM BRADLEYA I IRINY?

Ci, którzy już spiskują teorię na temat romansu aktora z Lady Gagą będą rozczarowani, podobno rozstanie nie ma nic wspólnego z rzekomym romansem. Jak informują media, Irina zdaje sobie sprawę, że Bradley i Lady Gaga są artystami i taką dostali rolę.

Myślicie, że to Bradley i Irina naprawdę się rozstali?

NAJNOWSZE